25 Şubat Pazar 2024

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik: Cumhur İttifakı'nın büyümesi için temaslar devam ediyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik: Cumhur İttifakı'nın büyümesi için temaslar devam ediyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. BBP'nin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı destekleyeceğini söyleyen Çelik, ''Cumhur İttifakı'nın büyümesi için temaslar devam ediyor'' ifadelerini kullandı.

 

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik AK Parti Genel Merkezi'nde önemli açıklamalarda bulundu.

 

İşte Ömer Çelik'in açıklamaları;

 

Cumhur İttifakı'nın büyümesi için trafik devam ediyor. Temaslarımız olumlu bir yönde seyrediyor. BBP zaten Cumhur İttifakı'nın bir parçası.Karşımızdaki ittifak koltuk kavgası içerisindeyken, biz deprem yaralarının sarılması için elimizden geleni yapıyoruz.

 

"HÜDA PAR'A TEŞEKKÜRLERİMİZİ İLETİYORUZ''

 

HÜDA PAR'a teşekkürlerimizi iletiyoruz. Yeniden Refah Partisi'nde bir davet söz konusu oldu, onlarla değerlendireceklerini ilettiler, bu hafta içerisinde dönüş yapacaklar.

 

"HDP KILIÇDAROĞLU'NU DESTEKLİYOR''

 

Bugün PKK'nın terör örgütü olduğunu söylemeyen bir partinin açıkça Sayın Kılıçdaroğlu'na desteği söz konusu, buna laf edemeyenler Cumhur İttifakı ile uğraşıyorlar. Bizim parti programımız var destek açıklayan partilerin de kendi programları var, elbette farklılıklar olabilir. Temel ilkeler çerçevesinde seçime gitmesi önemlidir.

 

Devletimizin başı olan Cumhurbaşkanımızın ülkeyi yönetirken ortaya koyduğu temel ilkeleri vatandaşlarımız da çok iyi bilmektedir. Seçimlere daha güçlü şekilde girecek şekilde prensiplerimizi açıklayacağız.

Yeni Yorum