03 Ekim Pazartesi 2022

Erdoğan'dan milletvekillerine: Vatandaşla daha sık buluşun

Erdoğan'dan milletvekillerine: Vatandaşla daha sık buluşun

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın milletvekilleri ile gerçekleştirdiği istişare toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Çelik, "Cumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşlarla daha sık bir arada bulunulması gerektiğini söyledi" dedi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde 27 Şubat 2020'den sonra ilk kez milletvekilleriyle bir araya geldi.

 

Toplantıya, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Erkan Kandemir, Hamza Dağ da katıldı. Basına kapalı gerçekleşen toplantı yaklaşık 2,5 saat sürdü.

 

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik toplantının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

 

"VATANDAŞLA DAHA SIK BULUŞUN" TALİMATI

 

Ömer Çelik'in açıklamalarından satır başları şu şekilde:

 

"İlk olarak vekillerimizle Sağlık Bakanımız bir araya geldi. Belediye başkanlarımız, teşkilat başkanlığımız, vekillerle, bakanlarımızla bir araya gelerek iç ve dış siyasetin, gelişmelerin kapsamlı bir şekilde değerlendirildiği bir seri toplantı yapılıyor. Genel başkanımızın vekillerimize söylediği birinci işin öncelikli olarak vatandaşlarımızla daha sık bir arada olmamız gerektiğidir.

 

İlleriyle ilgili değerlendirmelerin yanısıra salgınla mücadele konusunda görüşlerini paylaştılar. Terörle mücadele konusundaki başarılar değerlendirildi.

 

Sayın Cumhurbaşkanımız son dönemdeki temasları ile ilgili olarak da değerlendirmelerini vekil arkadaşlarımızla paylaşmış oldular. Bu toplantılar devam edecek."

Yeni Yorum