26 Eylül Pazartesi 2022

Hamza Dağ’dan Sözcü ve TELE 1’in, ‘Erdoğan AK Partili yöneticilere saat hediye etti’ yalanına sert tepki

Hamza Dağ’dan Sözcü ve TELE 1’in, ‘Erdoğan AK Partili yöneticilere saat hediye etti’ yalanına sert tepki

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'nin kuruluş yıl dönümü nedeniyle parti yöneticilerine ve milletvekillerine 'İsviçre malı saat' hediye ettiğini iddia eden CHP yandaşları Sözcü ve TELE 1'e sert tepki gösteren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Yalanınız batsın. Her zamanki gibi eleştirecek bir şey bulamadığınızda o koca yalanlarınıza sarılıyorsunuz. Hazımsızsınız, yüzsüzsünüz." ifadelerini kullandı.

 

CHP yandaşları Sözcü ve TELE 1, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti’nin kuruluş yıl dönümünde parti yöneticilerine ve milletvekillerine ‘İsviçre malı saat’ hediye ettiğini öne sürdü.

 

Sözcü tarafından yapılan haberde şu ifadeler kullanıldı:

 

“Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP’nin kuruluş yıl dönümü vesilesiyle parti yöneticilerine ve milletvekillerine bir hediye gönderdi. İsviçre malı saatte Cumhurbaşkanlığı forsu ve Erdoğan’ın imzası bulunuyor.”

AK PARTİ’DEN CEVAP GELDİ: HAZIMSIZSINIZ

 

Sözcü ve TELE 1’in bu iddiasının ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ‘dan açıklama geldi. Konuya ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Dağ, haberin doğru olmadığını ifade etti.

 

Hamza Dağ paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

 

“Yalanınız batsın.

Her zamanki gibi eleştirecek bir şey bulamadığınızda o koca yalanlarınıza sarılıyorsunuz.

Hazımsızsınız, yüzsüzsünüz.”

Yeni Yorum