24 Haziran Pazartesi 2024
4 yıl önce

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’dan Önemli Açıklamalar

Adalar'daki hiç bir hayvanın kötü koşullarda yaşamasını ve itlaf edilmesini istemiyoruz.

3 yıl önce

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'dan yeni tedbirlerle ilgili açıklama

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'dan covid-19 tedbirlerle ilgili açıklama

3 yıl önce

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, vaka sayısının en çok düştüğü ilçeleri açıkladı: Bakırköy, Adalar, Avcılar, Bahçelievler ve Sultangazi

Ali Yerlikaya, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Yılın ilk #filyasyon toplantısı sonrası şunu memnuniyetle söyleyebilirim. Her geçen gün vaka sayımız azalıyor. Geçen haftaya oranla en çok düşüş; Bakırköy, Adalar, Avcılar, Bahçelievler ve Sultangazi'de" ifadelerini kullandı

3 yıl önce

Vali Yerlikaya kapanmaya saatler kala uyardı: “Gerekli şartları taşımayanlara kesinlikle işlem yapılacaktır”

Vali Yerlikaya, tam kapanma döneminde şehir içinde 21'i jandarma, 284'ü emniyet noktası ve şehir giriş çıkışlarında 4'ü ortak, 9'u jandarma, 17'si emniyet olmak üzere toplam 335 noktada 408 jandarma ve 2905 polisin sürekli görev alacağını söyledi.

1 yıl önce

Vali Yerlikaya'dan İstanbul'a kar uyarısı!

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, 'Cumartesi ve Pazar günü karla karışık yağmur beklenmektedir' dedi.

1 yıl önce

İçişleri Bakanlığı'nda devir teslim töreni: Ali Yerlikaya, Süleyman Soylu'dan görevi devraldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün TBMM'de yemin ettikten sonra Çankaya Köşkü'nde yeni kabinedeki isimleri duyurdu. Kabinede 2 isim dışında tüm bakanların değiştiği görüldü. Bugün ise bakanlıklarda devir teslim töreni gerçekleşiyor. İçişleri Bakanlığı'nda gerçekleşen törenle yeni bakan Ali Yerlikaya, Süleyman Soylu'dan görevi devraldı.

8 ay önce

Süleyman Soylu, Ali Yerlikaya'yı ziyaret etti

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Süleyman Soylu, komisyon üyeleriyle birlikte İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'yı ziyaret etti. Ziyaret sonrası paylaşım yapan Yerlikaya, Soylu ve heyetine "Geçmiş olsun ziyaretleri için teşekkür ediyorum" dedi.

1 2