14 Haziran Cuma 2024
3 yıl önce

Altan Tan: HDP’nin Türkiye’yi ikna etmesi lazım

altan tan, hdp, pkk, eski kars belediye başkanı ayhan bilgen, yeni dönem, Joe Biden, abd

3 yıl önce

Eski HDP Milletvekili Altan Tan'dan PKK itirafı: "Duyanlar duymayanlara anlatsın''

HDP Eski Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, Haber Global'deki "40" isimli programa konuk oldu. Gündeminde HDP'nin PKK terör örgütü ile ilişkisi vardı

1 yıl önce

HDP'li Altan Tan: "Ekrem İmamoğlu'na gülüyorum belediye seçimlerini kendisi kazandı zannediyor"

Millet İttifakı'nda Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığının açıklamasının ardından Kılıçdaroğlu PKK'nın siyasi kolu HDP'yi ziyaret kararı aldı. HDP KILIÇDAROĞLU'NUN ADAYLIĞINDAN MEMNUN Masa altındaki HDP Kılıçdaroğlu'nun adaylığından memnun olurken Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın da seçimlerin kazanılması durumunda "Cumhurbaşkanı yardımcısı" görevine getirileceği duyuruldu. Katıldığı televizyon programında Kılıçdaroğlu'nun adaylığı ve HDP ile görüşmesini yorumlayan HDP'li Altan Tan Ekrem İmamoğlu'na da göndermede bulundu. "İMAMOĞLU'NA GÜLÜYORUM KENDİSİ KAZANDI ZANNEDİYOR" Tan yaptığı açıklamada "Ben Ekrem İmamoğlu'na gülüyorum. Belediye seçimini kendisinin kazandığını zannediyor. HDP onu tanımadığı halde oy verdiği için kazandı" diyerek İmamoğlu'nu ti'ye aldı. https://twitter.com/bugunguncel/status/1637305893749391362?s=46&t=kgYu0XH04hCo9hDKdwyLsQ

1 yıl önce

HDP'li Altan Tan'dan kendi partisine seçim tepkisi

Elindeki oy potansiyeline güvenerek seçimi Kemal Kılıçdaroğlu'na kazandıracaklarına inanan HDP'de, hayal kırıklığı büyük oldu.

3 ay önce

DEM Parti’li Altan Tan’dan canlı yayında Kandil ve CHP itirafı!

CHP’nin ortağı DEM Parti’li Altan Tan’dan canlı yayında Kandil itirafı geldi. Halk TV'de konuşan Tan'ın “DEM’e hakim olan kanat Kandil'e de egemen olan kesim yine bu 10 yıllık siyasetin devamından yana. Ne pahasına olursa olsun AK Parti ve Erdoğan’ı zayıflatmak istiyorlar.” sözleri dikkat çekti.

2 ay önce

Altan Tan: PKK'nın silahlı mücadeleye devam etmesini isteyenler Ekrem İmamoğlu'na oy verecek

Eski HDP'li Altan Tan, katıldığı Halk TV programında CHP ile Kandil'in kirli ittifakını bir kez daha gözler önüne serdi. Tan, 'DEM Parti'de mevcut durumun devamını yani PKK'nın silahlı mücadeleye devam etmesini isteyenler Ekrem İmamoğlu'na oy verecek' ifadelerini kullandı.