01 Aralık Perşembe 2022
2 yıl önce

Vali özür dilemişti! Bakan Soylu'dan açıklama geldi

denizli, vali, ali fuat atik, içişleri bakanı süleyman soylu, koronavirüs, denetim, esnaf, dönerci

2 yıl önce

İzmir depremiyle ilgili Bakan Soylu'dan ilk açıklama

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İzmir depremiyle ilgili açıklamayı yaptı

2 yıl önce

Ceren Özdemir ile Şule Çet'in babalarından Bakan Soylu’ya destek

Ordu’da yaşamını yitiren Ceren Özdemir’in babası Yılmaz Özdemir ve Ankara’da şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden Şule Çet'in babası İsmail Çet, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun kadına yönelik şiddet olaylarını sert sözlerle eleştirdiği konuşmasındaki, "Kadını vuracağına kendini vur, delikanlısın ya. Neyini tatmin ediyorsun ya, neyini?" sözlerine katıldıklarını söyledi

1 yıl önce

Bakan Soylu isyan etti! Benzer mağduriyeti yaşan kadın milletvekili: “Maalesef zaman zaman adalete olan güveni sarsan kararlar çıkıyor...”

Öte yandan, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan’a sosyal medya hesabından “köpek, yalloz” şeklinde hakaret ettiği gerekçesiyle yargılanan sanık hakkında da beraat kararı verilmişti. AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, yargının bu kararına günlerce tepki göstermişti. Kendisi de benzer bir konudan mağduriyet yaşayan AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, Bakan Soylu’nun annesi Servet Soylu hakkında iğrenç paylaşım yapan kişinin serbest kalmasına yol açan yargı kararını da şu sözlerle kınadı: “Sn. Bakanım, Rabbim Teyzemize şifalar versin. Maalesef zaman zaman adalete olan güveni sarsan kararlar çıkıyor...”

1 yıl önce

Bakan Soylu, BirGün gazetesinin iftirasına ateş püskürdü: "Linç kampanyasında ben de olayım perişanlığı"

Soylu, Birgün Gazetesi'nde "Ruhsar Pekcan için kiralanan konuta tadilat için de 380 bin lira harcanmış" başlığı ie yayınlanan ve yayın kuruluşunun Twitter hesabından "Ruhsar Pekcan, kiraladığı evin 380 bin liralık tadilatını da bakanlığa yıkmış" notuyla paylaşılan habere ateş püskürdü. Bakan Soylu o haberi kendi hesabından paylaşarak, "PKK’lı Birgün Gazetesi, hem yalan söylüyorsun, hem iftira atıyorsun... Bakanlığın tahsis ettiği konutun, sanki Sn. Ruhsar Pekcan’ın konutu gibi yansıtılması, "Linç kampanyasında ben de olayım." perişanlığıdır!" diyerek yanıt verdi.

1 yıl önce

Bakan Soylu'dan Samsunspor Futbol Kulübü Başkanı Yıldırım hakkında suç duyurusu

Andolu Ajansı'nın aktardığına göre İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, şahsına, ailesine ve emniyet teşkilatına yönelik hakaret ettiği ve iftirada bulunduğu gerekçesiyle Yıldırım hakkında avukatları aracılığıyla suç duyurusunda bulundu.

1 yıl önce

Bakan Soylu'dan Sözcü ve Karar gazetelerine tepki: Allah'a havale ediyorum

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 24 TV'de katıldığı programda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Fatih Sultan Mehmet Türbesi'nde elleri arkasında yürüdüğü görüntüleri değerlendirdi. İmamoğlu'nun yaptığını saygısızlık olarak gördüğünü belirten Bakan Soylu,, yaşanan olayla ilgili İmamoğlu hakkında soruşturma açılmadığını söyledi. Bakan Soylu, değerlendirmesini çarpıtarak yayımlayan Sözcü ve Karar gazetelerine ilişkin Twitter hesabından tepki gösterdi.

1 yıl önce

Bakan Soylu’dan Kılıçdaroğlu’na Sedat Peker yanıtı

Bakan Soylu'nun açıklaması şöyle: "Bir ülkede Ana Muhalefet Partisi Genel Başkanı, Kırmızı Bülten talep edilen organize suç örgütü yöneticisinin, güvenlik güçlerimize yönelik iftira ve akla sığmayan ithamlarına sığınarak siyaset yapar mı? Acizlik, çürümüşlük... Mafyaya neler yaptığımızı, nasıl çökerttiğimizi, bu bağırtıların neden çıktığını sorarsan anlatırım. Mafya konusunda tek yapmadığımız, her seçimi kaybeden siyaset mafyasının, Türk siyasetine musallatlığına çaresiz kalmaktır."

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 21 22