14 Haziran Cuma 2024
3 yıl önce

Fatih Portakal FOX'tan istifa etti! 'Emekli olan' Fatih Portakal tarım yapacak

fox tv, fatih portakal, istifa, organik tarım, doğan şentürk

3 yıl önce

7 önemli ismin ortak noktası: Kaçak işler! Ekrem İmamoğlu, Tunç Soyer, Fatih Portakal, Yılmaz Özdil, Soner Yalçın, Can Dündar, Aykut Eroğlu

kaçak işler, ekrem imamoğlu, tunç soyer, fatih portakal, yılmaz özdil, soner yalçın, can dündar, aykut eroğlu, villa, şato, Atatürk istismarı

3 yıl önce

Tam kapanma kararlarını eleştiren Fatih Portakal, maskesiz, sosyal mesafesiz doğum günü partisine katıldı

Tam kapanma kararı alınmadan önce yeterli önlem alınmadığını söyleyen Fatih Portakal’ın, yaklaşık 20 kişiyle doğum günü partisi düzenlemesine sosyal medyadan tepki üstüne tepki yağdı. Marmaris'te düzenlenen doğum günü partisinden paylaşılan fotoğrafta kimsede maske olmaması dikkat çekti. Fatih Portakal ne demişti?

2 yıl önce

Fulya Öztürk’ten, FOX TV canlı yayınında Fatih Portakal'a sert tepki

Geçtiğimiz günlerde Fatih Portakal'ın kanal yönetimine seslenerek Fulya Öztürk'ün programını eleştirdiği tweetine Fulya Öztürk, canlı yayında cevap verdi. Öztürk "Siz beni oturduğunuz yerden aşağılayamazsınız" ifadelerini kullandı. Fatih Portakal, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla eski çalıştığı kanala sert tepki göstermişti. Portakal, Celal Bilgin adlı kişinin içinde eşinin olduğunu iddia ettiği cinsel içerikli videoyu canlı yayında açmasıyla gündeme gelen söz konusu program için, "Sadece reyting amaçlı saçma sapan, iğrenç içerikler" demişti. Günlerdir tepki alan Fulya Öztürk bugün yayında çileden çıktı. Öztürk açıklamasında "Nedir bu böyle bilmiş küçümsemeleriniz? 2,5 ayda ne faydanız oldu? Kazandığım parayla kendime hiçbir şey almadım. Siz beni oturduğunuz yerden aşağılayamazsınız. Çoğunuz ekmek yediğiniz yere laf ediyorsunuz. Başkaları ensest ilişki işlerken 15 gün o konuyu masaya yatırırken neden sesiniz çıkmadı" diyerek ateş püskürdü. Olayın çarpıtıldığını söyleyen Öztürk, yayında videonun ekrana yansımadığını, programdaki görevlilerin işlerini yapabilmesi için izlemek zorunda olduklarını ve kendisinin de izlemediğini iddia etti.  "BEN BURALARA HİÇBİR YERİMİ AÇMADAN GELDİM" Öztürk, "Attığı manşete bak; 'Pornografik görüntü izletti.' Bak kardeşim cuma günündeki programda rahatsızlık verdiysem, şahsım ekibim adına özür diliyorum. Fakat bir videodan bahsediyor ya bu çocuk. Orada iz var diyor. Bunların hepsi gerçek. Ama öyle bir algı yapılıyor ki... 'Bu da oldu.' Türk televizyonlarında neler oldu ben sayayım mı?  "BEN BURALARA KİMSENİN TORPİLİYLE GELMEDİM" 'Bir kız çıkıyor hemen onu öldürelim boğazlayalım boğalım... Linç edelim yaşamasın. Bir kız çıktı çünkü iyi bir şeyler yapıyor.' Ben buralara hiçbir yerimi açmadan geldim. Hiçbir yerimi ortalara sermeden. Hiç kimsenin sevgilisi osu busu olmadan. Sıfır torpilsiz, emeğimle çoğu zaman kimsenin gidemediği yerlere giderek... " diye konuştu.

2 yıl önce

Fatih Portakal'dan Ekrem İmamoğlu'na 'balıkçı' tepkisi: Bir belediye başkanı bunu nasıl düşünemez

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, kent genelinde kar felaketi yaşanırken, İngiltere Büyükelçisi Dominick Chilcott ile yemek yemiş, tepkileri umursamadığını söylemişti. İmamoğlu kendisini, "Gizli bir yemek değildi, tepkiler beni ilgilendirmiyor." diyerek savunmuştu. Eski Fox TV sunucusu Fatih Portakal söz konusu gelişmeleri kişisel sosyal medya hesabından yayınladığı video ile değerlendirdi. "ANORMAL BİR DURUM" Yaşananlara ilk başta kendisinin de inanmadığını ifade eden Portakal, "O en yoğun günde böyle bir görüşme yapılamaması lazımdı. İmamoğlu'nun o gün açıklama yapması lazımdı. CHP'liler İmamoğlu'nu AK Parti'lilere karşı 'Yine yalan söylüyorsunuz' diyerek savundu. Ben normal karşılamıyorum. Anormal bir günden bahsediyoruz." ifadelerini kullandı. "EKİBİNİZ MÜCADELE EDERKEN YEMEĞE GİTME HAKKINIZ YOK" Sözlerinin devamında, İmamoğlu'nun açıklamayı tam iki gün sonra yapmak zorunda kaldığını söyleyen Portakal, "O gün İmamoğlu'nun o yemekte olmaması gerekiyordu. Bir saat dediler sonradan öğrendik ki üç saat sürmüş. Bunu yapamaz bir belediye başkanı. Şehir ve ekipleriniz kar altında mücadele ediyorken gitme hakkınız yok. O yemeği iptal edebilirdiniz. Bu fotoğraf karesinin de ortaya düşmesini sağlamazdınız." dedi. "BİR BELEDİYE BAŞKANI BUNU NASIL DÜŞÜNEMEZ YA" Yaşananların bir özrü olmadığını söyleyen Portakal, "Ekibiniz karla mücadele ederken buna hakkınız yok. Bunun bir özrü de yok, gerekçe de uyduramazsınız. Bir belediye başkanı bunu nasıl düşünemez ya?" diye konuştu.

1 yıl önce

İzmir'deki kötü koku Fatih Portakal’ı çıldırttı, Tunç Soyer’e sert tepki: Yazık

Uzun zamandır CHP’li belediye başkanları tarafından yönetilen İzmir’de temizlik ve alt yapı ile ilgili sorunlar bir türlü çözülemedi. Bu durum, CHP’ye olan desteğiyle bilinen gazeteci Fatih Portakal‘ı bile çileden çıkardı. PORTAKAL’DAN SOYER’E: YAZIK Sıcak havalarda daha hissedilir olan kötü kokuya Twitter hesabından isyan eden Portakal, CHP’li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i eleştirdi. Paylaşımında İzmir Büyükşehir Belediyesi’ni de etiketleyen Portakal, “Bornova ağaçlı yolda işim vardı. Yürürken bu pis, kokan kanal yatağı dikkatimi çekti. Bundan 30 dk önce de belediyenin citta slov duyurusunu ışıklı panoda görmüştüm. Fotoyu çekip paylaşmak istedim. Bir unvanı hak etmek gerekiyor. Yazık! Laf boş görüntü gerçek” ifadelerini kullandı. https://twitter.com/fatihportakal/status/1558063764901076993?s=21&t=195_eJ4TT7_TvObMf-4n8A

1 yıl önce

Fatih Portakal Türkiye'yi Yunanistan'a karşı savaş çıkarmaya çalışmakla suçladı

Avrupa'nın kışkırtmasıyla Ege ve Akdeniz'de milli çıkarlarını korumaya çalışan Türkiye'ye karşı provokatif girişimlerde bulunan Yunanistan'a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Bir gece ansızın gelebiliriz" sözleriyle ciddi bir uyarıda bulunmuştu. Erdoğan'ın sözlerine cevap veren Yunanistan Dışişleri Bakanlığı ""Ne gece ne de gündüz gelebilirler, çünkü alacağı cevap çok güçlü olacaktır" sözleriyle gerginliği tırmandırmıştı. Portakal Türkiye'yi suçladı Sosyal medya hesabından Yunan tarafının Türkiye'ye karşı verdiği küstah cevabı paylaşan CHP'ye yakınlığı ile bilinen gazeteci Fatih Portakal, Türkiye'yi savaş çıkarmaya çalışan taraf olmakla itham etti. Paylaşımına Cumhurbaşkanlığı'nı etiketleyen Portakal "Bile isteye kriz çıkarmak bu olsa gerek! Yıllarca görmemezlikten gel, sonra “geliriz ha!” de. Elin oğlu da altında kalmaz tabi. Savaş çıkarmayı basit, kolay bir şey mi zannediyorsunuz?" ifadelerini kullandı.

1 yıl önce

Fatih Portakal altılı masanın Cumhurbaşkanı adayının belli olduğunu söyledi: Kemal Kılıçdaroğlu

Altılı masanın 9 kez yaptığı toplantılarda Cumhurbaşkanı adayı açıklanmazken gazeteci Fatih Portakal adayın belli olduğunu ifade etti. Altılı masa tarafından tarif edilen adayın Kılıçdaroğlu olduğunu belirten Portakal, "Altılı masanın adayı net bir şekilde Kemal Kılıçdaroğlu. Anlatılan adaya uyan vasıfların hepsi Kemal Kılıçdaroğlu'nda" şeklinde ifade etti. 'NET BİR ŞEKİLDE KILIÇDAROĞLU' Portakal, adayın kim olacağıyla ilgili, "Altılı masanın adayı net bir şekilde Kemal Kılıçdaroğlu. Anlatılan adaya uyan vasıfların hepsi Kemal Kılıçdaroğlu'nda. Yaş olarak 73 yaşında, bir daha siyasete dönemeyecek, Meral Akşener zaten 'ben başbakan olmak istiyorum' dedi. Aylardır Güneydoğu'ya, Doğu Anadolu'ya giden bir CHP var. HDP seçmeninin oy verebileceği, kilit parti HDP'nin seçmeninin oy verebileceği bir insandan bahsediyoruz. O yüzden altılı masanın adayı eğer dışarıdan aday olmazsa yüzde 99.9 Kemal Kılıçdaroğlu." dedi.

1 2 3 4 5 6