14 Haziran Cuma 2024
3 yıl önce

Grup Yorum açlık grevini sonlandıran Dilan Ekin’i hedef aldı

Açlık grevi yöntemiyle bir çok insanın hayatının sonlanmasına neden olan terör örgütü DHKP’C’nin uzantısı Grup Yorum Dilan Ekin'i intihar etmemekle suçladı. Grup Yorum sempatizanlarına, “Dilan Ekin’i gördüğünüz yerde yüzüne tükürün, lanetleyin” talimatı verdi.

2 yıl önce

Rusya'da konser verdiğini duyuran DHKP-C’li Grup Yorum tepkilerin odağında

https://twitter.com/grup_yorum/status/1497160434738212870?s=21 Grubun Twitter hesabından yapılan paylaşımda konserden fotoğraflar paylaşılarak "Grup Yorum olarak sosyalizmin anavatanında, Moskova'da konserimizi gerçekleştirdik!" denildi. Sosyal medya kullanıcıları ise Grup Yorum'u savaş yanlısı olmakla suçladı. 👇

1 yıl önce

TİP vekili Barış Atay'dan DHKP/C destekçisi Grup Yorum'un Almanya'daki konserine davet

Türkiye İşçi Partisi milletvekili Barış Atay, DHKP/C terör örgütüne desteğiyle bilinen Grup Yorum'un Almanya'daki konserine katılım daveti yaptı. GRUP YORUM'A DESTEK MESAJI Terör yandaşı Grup Yorum'un konserini duyurmak amacıyla kamera karşına geçen Barış Atay, Grup Yorum üyelerinden 'dostlar' diye söz etti. "DOSTLARLA DAYANIŞMA İÇİNDE OLMANIZI BEKLİYORUZ" Atay, şöyle konuştu: "Grup Yorum'un uzun yıllardır Türkiye'de ve aslında birçok ülkede yaşadığı baskıların farkındasınız. Bu dönemde devrimci dayanışma hiç olmadığı kadar önemli. Hep beraber orada olmanızı temenni ediyorum. Dostlarla dayanışma içerisinde olmanızı bekliyoruz."