30 Kasım Çarşamba 2022
2 yıl önce

Trump destekçileri '4 yıl daha' sloganı attı

abd, seçim, abd başkanı donald trump, 4 yıl daha, rabia, kuzey carolina, amerika’yı yeniden büyük yap, mega, abd başkan adayı joe biden

1 yıl önce

Boğaziçi Üniversitesi’nde “katil polis” sloganı atıp “PKK marşı” söylediler

Polisin tüm uyarılarına rağmen terör estirmeye devam eden eylemciler, üniversite kampüsünün de kapısını kırdı

1 yıl önce

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Boğaziçi Üniversitesi’nde “katil polis” sloganı atıp “PKK marşı” söyleyenleri savundu

Melih Bulu'nun Boğaziçi Üniversitesi'ne rektör olarak atanmasının ardından başlayan ve terör örgütlerinin propagandasının yapıldığı gösterilere, CHP ve HDP'nin ardından İYİ Parti'den de destek geldi. Geçtiğimiz aylarda FETÖ'cü olduğu iddialarıyla gündeme gelen İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, “katil polis” sloganları atıp “PKK marşı” söyleyenlere “Özgür düşünceye ne olursa olsun kelepçe vurulamaz” diyerek destek verdi

1 yıl önce

Filistin halkından Mescid-i Aksa'da Erdoğan sloganları

İsrail'in Mescidi Aksa'daki terör saldırılarının ardından Filistinliler direnişe başladı. Mescidi Aksa'nın önünde toplanan Filistinliler Türkiye'ye selam gönderip “Erdoğan” sloganları attı.

1 yıl önce

Paris sokaklarında “kahrolsun diktatörlük” sloganları

Fransa'da 14 Temmuz'da gerçekleştirilen Bastille Günü yürüyüşleri, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron karşıtı gösterilere dönüştü. Macron'un Kovid-19'a karşı getirdiği yeni kısıtlamaları protesto eden Paris halkı, "Kahrolsun diktatörlük" sloganları attı Sosyal medyada paylaşılan videolarda videolarda, Fransa'da Bastille Günü olarak kutlanan 14 Temmuz yürüyüşlerinde yüzlerce insanın başkent Paris sokaklarını doldurdukları görüldü. Güvenlik güçlerinin yoğun önlem aldığı Paris sokaklarında birçok çok noktada polis barikatı kuruldu. Fransa Cumhurbaşkanı Macron, koronavirüs aşılamalarıyla ilgili konuşmasında "4. dalganın önüne geçilebilmesi adına 21 Temmuz'dan itibaren yeni tedbirlerin hayata geçirileceğini" açıklamıştı. Macron eleştiri oklarının hedefi oldu Macron, aşı olmayıp restoranlara gitmek ve yolculuğa çıkmak isteyenlere zorunlu test uygulaması getirileceğini açıklayınca, ülkede aşı randevusu alanların sayısı rekor kırmıştı. Bununla birlikte vatandaşların aşı olmasını teşvik etmek için bir dizi önlemler alan Macron, sosyal medyada “diktatör gibi davrandığı” gerekçesiyle yoğun eleştirilere hedef oldu. Bastile Günü nedir? Bastille Günü, 14 Temmuz tarihinde kutlanan Fransa'nın ulusal bayramı. Temelde Fransız Devrimi'ne zemin hazırlayan ve ihtilalin patlama noktası olarak görülen 14 Temmuz 1789'da gerçekleşen Bastille Baskını'na referansla kutlanıyor. Her yıl kutlanan ulusal bayramda askerî geçit töreni, havai fişek gösterileri düzenleniyor.

1 yıl önce

“Florya’daki Menekşe Plajı’nda yüzlerce Suriyeli 'Allahu Ekber' sloganlarıyla denize girip eğlendi” yalanı

Sık sık yalan haber yapan bu sitelerin, Menekşe Plajı’nda çekildiğini iddia ettiği görüntülerin Suriye-Lazkiye’den olduğu öğrenildi.

1 yıl önce

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu LGBT propagandasına Ebrar Karakurt sloganı ile devam etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugünkü parti grup toplantısında Kemal Kılıçdaroğlu’nu helalleşme yolculuğu üzerinden hedef aldı. AK Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugünkü parti grup toplantısında Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik sert eleştirilerde bulundu ve şöyle konuştu: CHP’nin son 50 yıllık tarihi huzursuzluğun tarihidir. Bizim CHP’ye oy veren kardeşlerimizle bir sorunumuz yoktur ve olmayacaktır. Ancak bizim şuursuz Kılıçdaroğlu ile sorunumuz vardır ve bu sorunun çözümü 2023’te kurulacaktır sandıktır. Kılıçdaroğlu diyor ki “İktidar değişiyor, bir enkaz bırakarak gidiyorlar. Şimdi helalleşme zamanıdır, ben helalleşme yoluna çıkıyorum.” Sayın Kılıçdaroğlu sana güle güle. Madem bir yola çıkıyorsun sana tek yönlü bir bilet almanı tavsiye ederim. “HESAPLAŞMADAN HELALLEŞME OLMAYACAK” Ülkede iktidar değişmiyor. Ortada bir enkaz da yok. Aksine Türkiye yükseliştedir. Sayın Kılıçdaroğlu şunu bil ki hesaplaşmadan helalleşme olmayacaktır. CHP yönetimi PKK’yla helalleşmiş, CHP yönetimi FETÖ’cülerle helalleşmiş 15 Temmuz’a tiyatro demiştir. Helalleşme peşinde koşan Kılıçdaroğlu hadi PKK’lı teröristlere bir şey söyle de görelim. Burada ne PKK’yı CHP’den ne de CHP’yi PKK’dan ayırt etmek imkansız hale gelmiştir. PKK HDP’nin bir yüzüyse CHP de artık diğer yüzüdür. ” CHP LİDERİNDEN “DEDİM OLABİLİR” TEPKİSİ CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da buna sosyal medya üzerinden tepki gösterdi ve  “Şahıs bugün grup toplantısında “Bay Kemal, kadir kıymetimi bilmedi” demiş; dedim olabilir” dedi ve binlerce RT, onbinlerce beğeni aldı. Kılıçdaroğlu’nun bu paylaşımı akıllara Elidor’un Ebrar Karakurt reklamını getirdi.

10 ay önce

HDP Batman Kongresi'nde PKK sloganları

HDP'nin Batman Kongresi terör örgütü PKK'nın propaganda törenine dönüştü. HDP Eş Başkanı Pervin Buldan'ın katıldığı kongre, PKK sloganlarıyla başladı. Etkisiz hale getirilen eli kanlı teröristler için 'saygı duruşu'nun gerçekleştirildiği programda, elebaşı Öcalan'ın görüntüsü ekrana yansıtıldı.

1 2 3