24 Haziran Pazartesi 2024
1 yıl önce

İstanbul nimet nimet! Ekrem İmamoğlu’nun sponsorluğunda İsmail Küçükkaya Halk TV’de

Uçankuş’un haberine göre; FOX’un sabah haberlerini sunan spiker İsmail Küçükkaya İmamoğlu sponsorluğunda Halk TV’ye geçti. Transferde İsmail Küçükkaya’ya ödenecek miktar 3 milyon dolar yani 54.000.000 TL.. İsmail Küçükkaya, Halk TV’nin patronu Cafer Mahiroğlu’ndan gelen bu teklifi önce FOX TV’ye iletip, yarısı kadar bir miktara FOX’ta kalabileceğini söyledi ancak FOX yönetimi reddedip, ‘Yeni kanalın hayırlı olsun’ cevabını verdi. HALK TV’NİN SAHİBİNDEN ÜST ÜSTE PAYLAŞIMLAR Halk TV’nin sahibi Cafer Mahiroğlu, konu hakkında sosyal medya üzerinden üst üste 2 paylaşım yaptı. “Bu yola çıkarken Türkiye’nin vicdanı olacağıma, adaletten, demokrasiden ödün vermeyeceğime söz verdim. Bu duruştaki arkadaşlarımızla bugüne geldik. Halk TV şimdi daha da güçleniyor. Halkın kanalı Halk TV’de koca yürekli bir adam daha artık bize yarenlik edecek. Ailemize hoş geldin…” https://twitter.com/cafermahiroglu/status/1562108362795401221?s=21&t=7dG2Xr_Myd3p2CY4C65Wsg İSMAİL KÜÇÜKKAYA’NIN ADINI VERDİ Kısa süre sonra bir paylaşım daha yapan Mahiroğlu, bu kez İsmail Küçükkaya’nın adını vererek açıklama yaptı. “Sevgili Halk TV izleyicileri, az önce isim vermeden Halk TV’de yeni başlayacak bir arkadaş için tweet attım.Biraz gizem olsun istedim ama gizem galiba bana göre değil . Hoş geldin İsmail Küçükkaya.” HALK TV’YE TEPKİ Ancak işin ilginç tarafı, Halk TV patronu bu transferi açıkladıktan sonra Halk TV izleyicilerinden yoğun tepki geldi. İSMAİL KÜÇÜKKAYA AÇIKLAMASI Yıllardır Fox TV’de sabah programları sunan İsmail Küçükkaya’nın yeni adresi Halk TV oldu. Haftanın 5 günü sabah programı ve cuma günleri de akşam programı yapacak olan Küçükkaya, “12 Eylül’de başlıyorum” dedi.

1 yıl önce

Kastamonu, Bursa şimdi de Giresun! Ekrem İmamoğlu’nun afişlerinde sponsorlu ‘cuma namazı’ detayı!

CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, partinin genel başkanı ve altılı masanın adayı edasıyla başlattığı gezilerine devam ediyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Almanya ziyaretinin ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile ‘Saraçhane’ operasyonunu tertip eden İBB Başkanı İmamoğlu, organize ettiği geziler çerçevesinde görenleri adeta hayrete düşüren afişler bastırdı. Öncesinde Kastamonu ve Bursa’da kılacağı cuma namazını program afişine ekleten İmamoğlu şimdi ise Giresun’da cuma namazını Hacı Miktad Camii’nde kılacağını duyurdu. Belediye Başkanı olduğu İstanbul’u ihmal eden İmamoğlu’nun gezilerine ve namaz programını sponsorlu reklam etmesine tepki gösterenler ise şöyle paylaşımlar yaptı:

10 ay önce

Halk TV'deki ‘Görkemli Hatıralar’ programına dair bomba iddia! CHP'li belediyelerden haftalık 300 bin TL 'rica' sponsorluğu...

CHP ile Halk TV arasındaki anlaşmanın tek taraflı olarak feshedilmesinin ardından bomba detaylar gelmeye devam ediyor. krizinin ardından gündeme gelen Serhan Asker'in hazırlayıp sunduğu 'Görkemli Hatıralar' programına dair çarpıcı iddialar ortaya atıldı. İddialara göre her programa bir CHP belediyesi 'zorla' 300 bin lira ödeyerek sponsor oluyor. Bu 300 bin TL'nin 100 bin TL'si ise doğrudan Serhan Asker'e veriliyor. İşte detaylar...

8 ay önce

Ekrem İmamoğlu reklam, Ali Koç sponsorluk anlaşması yapmıştı! MASAK, Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ı incelemeye aldı! Şirketleri naylon çıktı..

Son günlerde adından sıkça söz ettiren v lüks yaşantısıyla gözler önünde olan Dilan Polat'ın mal varlığı ve para kaynağı inceleme altına alındı. MASAK hazırladığı raporda, vergi matrahını azaltmak amacıyla sahte belge kullanmış olabilecekleri değerlendirmesinde bulundu.

8 ay önce

Ekrem İmamoğlu reklam, Ali Koç sponsorluk anlaşması yapmıştı! Dilan Polat ve Engin Polat’a Şok: Mal varlıkları donduruldu

Kara para iddialarıyla gündemden düşmeyen Dilan ve Engin Polat’ın mal varlığıyla ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, vergi kaçırdığı iddia edilen çiftin mal varlıklarını dondurdu.

8 ay önce

Ekrem İmamoğlu reklam, Ali Koç sponsorluk anlaşması yapmıştı! Dilan Polat soruşturmasında 3 kuşak suç zincirinde! Savcılık harekete geçti

Kara para aklama olayıyla gündemden düşmeyen Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında savcılık suç örgütü kurmaktan dava açtı. Çiftin ailesinden 13 kişinin mal varlığına el koyuldu ve yurt dışına çıkış yasağı verildi.

7 ay önce

Fenerbahçe’nin kadın voleybol takımı Dilan Polat ile olan sponsorluk anlaşmasını sonlandırdı, İBB’den ses yok!

Ali Koç yönetimindeki Fenerbahçe'nin kadın ve erkek voleybol takımları, kara para aklamakla suçlanan Polat çiftiyle sponsorluklarını sonlandırdı. Ekrem İmamoğlu’nun yönetimindeki İBB’den ise ses yok.