28 Eylül Çarşamba 2022

Adana’da 4 farklı noktada yangın çıktığı esnada; CHP’li Belediye Başkanı Zeydan Karalar, "Kaburgacı'da…

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın iki kaburgasının kırık olmasına rağmen orman yangını bölgelerinde büyük fedakarlık gösterdiği propagandasının altından "kaburga skandalı" çıktı.

 

Sabah’ın haberine göre; Türkiye'de art arda çıkan orman yangınları herkesin ciğerini yakarken, yangınların çıktığı ilk andan bugüne kadar cansiparhane bir çalışma yapıldı. Binlerce vatandaş ekiplere destek olurken, yangınlarda mağdur olan vatandaşlar için yardım kampanyaları düzenlendi.

 

KIRIK KABURGA PROPAGANDASI

 

Yangınların çoğu kontrol altına alınırken, devam eden yangınları da söndürme çalışmaları hızla devam ediyor. Yangının çıktığı kentlerden biri de Adana oldu. Adana Belediye Başkanı Zeydan Karalar için sosyal medyadan birçok paylaşım yapıldı ve kırık kaburgasına rağmen vatandaşların yanında olduğu iddia edildi.

 

KABURGA GÜZELLEMESİNİN ARDINDAN 'KABURGA' ZİYAFETİ ÇIKTI

 

Ama gerçek kısa zamanda ortaya çıktı. Kaburga güzellemesi yapılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Karalar'ın orman yangınlarının zirve yaptığı gün olan 29 Temmuz Perşembe akşamı ailece bir restoranın VIP odasında kaburga ziyafeti çektiği anlar sosyal medyada yayıldı.

"DANIŞMANLARINA FAZLA İTİBAR ETMESİN

 

Restoranın sahibi Karalar'ı kendi elleriyle beslediği anları sosyal medya hesabından yayınladı. Yandaşlarının fedakarlığını öve öve bitiremediği Karalar'a tepkiler yağarken, "Gerek Adana'daki gerek Adana dışındaki maaşlı danışmanlarına fazla itibar etmesin" yorumları yapıldı.

Yeni Yorum