13 Temmuz Cumartesi 2024

AVM’de vatandaşlık verdiği iddia edilen Beyler İnşaat kimin? Ekrem İmamoğlu ile nasıl bir bağlantısı var?

AVM’de vatandaşlık verdiği iddia edilen Beyler İnşaat kimin? Ekrem İmamoğlu ile nasıl bir bağlantısı var?

İYİ Partili İlay Aksoy'un iddiasına göre Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı satan Beyler İnşaat'ın sahibi Cahit Yalçın, Ekrem İmamoğlu'nun bağışçısı çıktı.

 

İYİ Parti’nin mülteci provokasyonu yine elinde patladı.

 

İYİ Parti’nin ‘Dişi Hitler’i’ İlay Aksoy’un yayınladığı bilgilere göre, İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunan Historia AVM’deki ilanlarda evle birlikte Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı da satılıyor.

VATANDAŞLIK SATIYOR İDDİASI

 

Vatandaşlık vaadinde bulunan Beyler İnşaat’ın ilanlarına göre, vatandaşlık hizmetleri, ikametgah işleri ve PCR testi ücretleri de ev ücretine dahil.

 

BEYLER İNŞAATIN SAHİBİ EKREM İMAMOĞLU’NUN DESTEKÇİSİ ÇIKTI

 

Cahit Yalçın’ın kardeşleriyle 2007 yılında Ataşehir’de kurduğu Fuar Yapı & Beyler İnşaat Gayrimenkul, ilk projesini 2009 yılında Esenyurt’ta hayata geçirmişti.

 

Sattığı evlerle birlikte vatandaşlık da sattığı iddia edilen Fuar Yapı & Beyler İnşaat Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Yalçın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da destekçisi çıktı.

 

Cahit Yalçın’a İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun sosyal medyadan bağışları için teşekkür ettiği görülüyor.

Aykırı ve Sığınmacı Gündem gibi çeşitli sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı Afgan ve Suriyeli provokasyonlarıyla gündeme gelen siyasilerin Cahit Yalçın ve CHP ilişkisine ne diyecekleri merak konusu oldu.

Yeni Yorum