23 Temmuz Salı 2024

Bodrum Belediye Başkanı CHP’li Ahmet Aras, gece kulübünde kavga etti

Bodrum Belediye Başkanı CHP’li Ahmet Aras, gece kulübünde kavga etti

Vatandaş ile kavga eden ve alkollü olduğu iddia edilen Bodrum Belediye Başkanı CHP'li Ahmet Aras, darp edildiği gerekçesiyle şikayetçi olurken, karşı tarafta Ahmet Aras’ın kendisini darp ettiğini söyleyerek şikayetçi oldu.

 

Bodrum marina bölgesindeki bir gece kulübünde meydana gelen olayda bir vatandaşın Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’a saldırdığı ortaya çıktı. Mekanın kamerasına yansıyan görüntülerde söz konusu vatandaşın Bodrum Belediye Başkanı Aras’ın yanına yaklaşıp yumrukladığı gözleniyor.

ŞAHIS GÖZALTINA ALINDI

 

Ahmet Aras, konuya ilişkin sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, şu ifadelere yer verdi:

 

“Dün akşam misafirlerimle yemek yediğim sırada, Bitez Liman sorumlusu olarak görev yaparken, limana tekne bağlamak isteyenlerden rüşvet aldığı yönündeki şikayetler nedeniyle disiplin kurulumuza sevk edilen ve kurul kararıyla görevine son verilen bir şahsın, beni ve misafirlerimi önce sözlü, ardından fiziki tacize kalkışması ve bu tacize görevliler tarafından anında müdahale edilerek şahsın gözaltına alınması durumundan ibarettir.”

 

Yerel Bodrum Kadraj gazetesinin haberinde ise Aras’ın kavga ettiği vatandaşın geçen yıllarda Bodrum Belediyesi bünyesindeki eski liman müdürü A.Ö. olduğu aktarıldı.

Yeni Yorum