19 Temmuz Cuma 2024

‘Bozuk saat’ nihayet doğruyu gösterdi! FOX TV bile Ekrem İmamoğlu'na isyan etti: ‘Gerçekten çözdünüz mü?’

‘Bozuk saat’ nihayet doğruyu gösterdi! FOX TV bile Ekrem İmamoğlu'na isyan etti: ‘Gerçekten çözdünüz mü?’

Yalan ve algı dolu yaptığı yayınlarla bilinen FOX TV, ‘’Bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterir’’ atasözünün son örneği oldu. Geçtiğimiz pazartesi İstanbul’da yağan yağmur, hayatı felç etti. Daha önce İmamoğlu’nun, ‘’10 milyar 600 milyon TL ile alt yapı sorununu çözdük’’ diye yazdırdığı reklam panolarını hatırlatıp, İstanbul’da yaşanan sel felaketi ile ilgili haberi yorumlayan FOX TV sunucusu bile dayanamayarak, görüntüler üzerinden İBB başkanına tepki gösterdi…

 

İBB’nin “su taşkınlarını çözdük” pankartlarını ana haber bültenine alan FOX TV, Ekrem İmamoğlu yönetimindeki İBB’ye tepki gösterdi.

 

İstanbul’da, pazartesi günü etkili olan sağanak yağışlar nedeniyle birçok bölgede taşkınlar meydana geldi. Yaşanan olumsuzluklar nedeniyle Ekrem İmamoğlu’na tepki gösteren FOX TV Ana Haber sunucusu Burak Birsen, İBB’nin astığı ‘su taşkınlarını çözdük’ pankartları nedeniyle İmamoğlu’nu eleştirdi.

FOX TV Ana Haber sunucusu Birsen, “Gerçekten çözdünüz mü? Ve ne kadar para harcanmış buna? 10 milyar 600 milyon lira. Yatırım yaparak, sözüm ona çözmüş İstanbul Büyükşehir Belediyesi… Yazık günah o paralar boşa harcanmış demek ki.” dedi.

 

Yeni Yorum