28 Mayıs Pazar 2023

Bu mu Halil İbrahim Sofrası? CHP’li Veli Ağbaba yaşlı amcayı masadan böyle uzaklaştırıp kovdu…

Bu mu Halil İbrahim Sofrası? CHP’li Veli Ağbaba yaşlı amcayı masadan böyle uzaklaştırıp kovdu…

7’lı koalisyonun iftarında, yaşlı bir vatandaşı masadan uzaklaştırmaya çalışan CHP’li Veli Ağbaba’nın görüntüleri tepki çekti.

 

14 Mayıs'ta yapılacak 2023 seçimleri için bir araya gelen 7'lı koalisyonun Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu deprem bölgesi Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde, geçtiğimiz cuma günü iftar programında buluştular.

 

İŞTE 7'LI KOALİSYONUN VATANDAŞA BAKIŞ AÇISI

 

Hemen hemen her konuşmasında "Halil İbrahim sofrası" diyen Kemal Kılıçdaroğlu'nun sofrasının sadece HDP'lilere kadar olduğunu gözler önüne seren bir video sosyal medyanın gündemine düştü.

 

YAŞLI VATANDAŞI APAR TOPAR KOVDULAR

 

7'lı koalisyon liderlerinin bir araya geldiği iftarda vatandaşın ayakta kalması ve yer arayan bir vatandaşın CHP'li Veli Ağbaba tarafından uzaklaştırılması büyük tepki topladı.

 

Sosyal medyada görüntülere tepki gösteren vatandaşlar, ''Bunların yanında HDP'liye PKK'lıya MLKP'liye her şeye yer var bir tek Milletin kendisine yer yok'' yorumlarında bulundu.

 

Yeni Yorum