28 Mayıs Pazar 2023

Can Ataklı'dan Muharrem İnce'ye küfür! Eleştirinin dozunu abarttı...

Can Ataklı'dan Muharrem İnce'ye küfür! Eleştirinin dozunu abarttı...

CHP yandaşı Can Ataklı, seçim yarışında aday olarak meydana çıkan Muharrem İnce'ye sinkaflı küfür etti. Oyları böleceği gerekçesiyle Ataklı, İnce'ye, "Herkes nefret etmiş durumda. Çıkmış ben %60 alacağım diyor. Has....r lan derler adama" dedi.

 

CHP’den istifa edip Memleket Partisi’ni kuran, 100 bin imzayı toplayarak 4 Cumhurbaşkanı adayından biri olan Muharrem İnce'ye CHP ve yandaşlarının saldırıları devam ediyor.

 

KRİTİK GÖRÜŞME BUGÜN

 

6'lı masanın adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Memleket Partisi'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce ile görüşme talebinde bulunduklarını belirtti. İki ismin görüşmesi, bugün saat 17.00'de Memleket Partisi'nde gerçekleşecek.

 

ATAKLI ELEŞTİRİNİN DOZUNU KAÇIRDI

 

İnce'nin adaylığı için daha önce "İhanetin bedelini ağır ödeyecek" diyen gazeteci Can Ataklı bugün YouTube kanalında adeta açtı ağzını yumdu gözünü.

 

"NE İSTİYORSA VERİN GİTSİN BU HERİFE"

 

"Herif" diye seslendiği İnce'ye ağır hakaretler savuran Ataklı şu ifadeleri kullandı; Başından beri söylüyorum bu adam bir işe yaramaz. Ne istiyorsa verin gitsin bu herife. Nasıl olsa itibarı sıfırlandı. Herkes nefret etmiş durumda. Çıkmış ben %60 alacağım diyor. Has....r lan derler adama"

Yeni Yorum