13 Nisan Cumartesi 2024

CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun “tertemiz, pırıl pırıl” dediği Otogar’ın içler acısı hali

İstanbul Büyükşehir Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun "Bir yıl önce devralmıştık şimdi tertemiz, pırıl pırıl bir otogarımız oldu." diye paylaştığı Büyük İstanbul Otogarı'nın her yeri dökülüyor. Bir vatandaşın paylaştığı videolarda korkunç görüntüler yer aldı.

 

İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun gururla son halini gösterdiği Büyük İstanbul Otogarı yine dökülüyor. Ekrem İmamoğlu’nun neredeyse iki senedir İstanbul’a hizmet üretememesi halkın tepkisini çekiyor. Bayrampaşa’da bulunan Büyük İstanbul Otogarı’nın son hali yürek sızlattı.

 

İMAMOĞLU “PIRIL PIRIL BİR OTOGARIMIZ OLDU” DEMİŞTİ

 

İmamoğlu, 2020’nin Eylül ayında paylaştığı bir tweette, “Çok emek verdik ama değdi. Bir yıl önce devralmıştık şimdi tertemiz, pırıl pırıl bir otogarımız oldu. Güvenlik ve temizlik sorunlarını çözdük, baştan sona yeniledik, el değmedik nokta bırakmadık. Otogarda kütüphane, kitap okuma, etkinlik ve çalışma alanları dahi var.” demişti. İmamoğlu’nun paylaştığı görüntülerde küçük bir oda ve birkaç tane sandalye haricinde bir şey yok.

BÜYÜK İSTANBUL OTOGARI’NDA İĞRENÇ GÖRÜNTÜLER

 

İmamoğlu’nun yalan söylediği ortaya çıktı. Büyük İstanbul Otogarı’nı aracıyla gezen bir vatandaş çektiği görüntüleri sosyal medya üzerinden paylaştı.

 

Araştırmacı yazar Abdullah Aksu’nun paylaştığı görüntüler:

Yeni Yorum