25 Nisan Perşembe 2024

CHP'li isimler bile artık inanmıyor! 'Umarım ispatlar'

CHP'li isimler bile artık inanmıyor!  'Umarım ispatlar'

CHP eski genel başkan yardımcısı Yılmaz Ateş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Benim ve ailemin telefonları dinleniyor" iddiasına sert çıktı. Ateş, Kılıçdaroğlu'nun daha önce gündeme getirdiği ancak ispatlayamadığı iddialara atıfta bulunarak "İnşallah hiç değlise bu iddiası kanıtlanır da Türkiye'nin sorunları da çözülmüş olur" ifadelerini kullandı.

 

CHP eski genel başkan yardımcısı Yılmaz Ateş, yayınladığı mesajla Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu sert bir dille eleştirdi. Kılıçdaroğlu'nun taciz ve tecavüz gündemini değiştirmeye çalıştığını belirten Ateş şu ifadeleri kullandı:

 

GÜNDEM BELİRLİYOR

 

Sayın Kılıçdaroğlu, Türkiye ve sorunlarının tartışılmasını önlemekte çok büyük başarı göstermekte ve gündem belirlemektedir(!).

 

CHP'LİLERİ İFŞA EDECEKTİ

 

Elimde ByLock'cu AK Partili 180 milletvekilinin listesi var. Saraya giden CHP'liyi biliyorum. Saraydan para alıp parti kuracak CHP'lileri biliyorum" iddialarından sonra şimdi de telefonlarının dinlendiğini söyledi.

 

İNŞALLAH KANITLANIR

 

İnşallah hiç değilse bu iddiası kanıtlanır da Türkiye'nin sorunları da çözülmüş olur. Kamuoyunun günlerdir tartıştığı "Taciz-tecavüz" konusundaki suskunluğu ve kayıtsızlığını da böylece kamufle etmiş oldu. Kendisini kutlamak gerekir.

 

CHP'nin ağır toplarından Ateş, eski genel başkan Deniz Baykal'ın FETÖ tarafından kurulan kaset kumpasıyla istifa ettirildiği sürece dair "Örgüte karşı dik duramadık" değerlendirmesi üzerine partiden ihraç edilmişti.

 

Kaynak: haber7.com

Yeni Yorum