17 Ağustos Çarşamba 2022

CHP'li Maltepe belediyesine bağlı zabıta ekiplerinden bir kadın memur, vatandaşa 'al sana hatıra' diyerek el hareketi yaptı

CHP'li Maltepe belediyesine bağlı zabıta ekiplerinden bir kadın memur, vatandaşa 'al sana hatıra' diyerek el hareketi yaptı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Meclis'te yaptığı el hareketi uzun süre gündemden düşmemişti. Genel başkanlarının izinden giden CHP'li belediyelerin son durağı İstanbul oldu. Maltepe Belediyesi'ne bağlı zabıta ekipleri vatandaşa çirkin bir el hareketinde bulundu. Kadın zabıta kameraların kendisini çektiği o anda halka el hareketi yaparak "al sana hatıra fotoğrafı" dedi. O anların videosu sosyal medyada büyük tepki çekti.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun TBMM'de yaptığı skandal el hareketi, CHP'li yönetimlerin sorumluluğu altında olan bölgelerde "örnek davranış" olarak algılandı.

 

CHP'Lİ ZABITA MEMURUNDAN SKANDAL HAREKET

 

CHP'li Maltepe Belediyesi'nin zabıta ekibindeki bir kadın zabıta vatandaşa el hareketi çekti.

 

"AL SANA HATIRA FOTOĞRAFI!"

 

Ulus Haber'in haberine göre; Maltepe'deki bir yıkımı görüntüleyen vatandaşla diyaloğa giren kadın zabıta memuru, "Neden çekiyorsun?" diye sordu. Vatandaş da, "hatıra fotoğrafı" yanıtı verince zabıta "al sana hatıra fotoğrafı" diyerek el hareketi çekti.

CHP'DE BU GÖRÜNTÜ İLK DEĞİL

 

Hatırlanacağı üzere CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Meclis'te konuşurken el hareketi yapmış bu görüntü büyük tepki toplamıştı.

Yeni Yorum