07 Ekim Cuma 2022

CHP'li vekil Rafet Zeybek yangın bölgesinde çalışan Ülke TV muhabirinin üstüne yürüdü

Yangın bölgesinde uçak olmadığını iddia ederek provokasyona imza atan CHP'li Antalya Milletvekili Rafet Zeybek'in, oyununu bozan ÜLKE TV muhabirine saldırdı.

 

CHP'li Antalya Milletvekili Rafet Zeybek, yangın bölgesinde uçak olmadığını iddia ederek provokasyona imza attı. ÜLKE TV ekibi Zeybek'in oyununu bozunca çılgına döndü.

 

Gerçekleri hazmedemeyen CHP'li vekil, çalışmaları yerinde görüntüleyen ÜLKE TV ekibini önce sosyal medya hesabından hedef gösterdi. Bununla da yetinmeyen Rafet Zeybek, makam şoförüyle birlikte ağır hakaretler ederek, ÜLKE TV muhabiri Sevgi Deniz ve kameraman Fatih Durmuş'a saldırı girişiminde bulundu.

 

CHP'li vekilin provokasyonu ve muhabirlere saldırısı vatandaşlar tarafından da tepkiyle karşılandı. Siyaset dünyasından bu olaya sert tepkiler geldi.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, yangın bölgesinde ÜLKE TV muhabirine saldıran CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek'e tepki gösterdi.

 

Dağ, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda; "CHP milletvekili günlük provokasyon görevini yaparken suç üstü yakalanmış ve faşizan ruhu ortaya çıkmıştır. Görevini yapmaya çalışan kadın basın mensubuna saldırmıştır. Yapılan bu saldırıyı kınıyorum. Bir bölge milletvekili olarak yapması gereken yalan ve tezvirat üretmek değil orada görev yapan herkese yardımcı olmaktır. Ama niyet farklı olunca böyle rezil hale düşüyorlar" ifadelerini kullandı.

Yeni Yorum