29 Kasım Çarşamba 2023

CHP’nin vizyon programı sunucusu Duygu Demirdağ, kimin sevgilisi çıktı?

CHP’nin vizyon programı sunucusu Duygu Demirdağ, kimin sevgilisi çıktı?

Önce 6’lı Masanın 28 Kasım’daki “Güçlendirilmiş Parlamenter Sistemi” programında ardından da dünkü vizyon programının sunuculuğunu yapan gazeteci Duygu Demirdağ, FETÖ firarisi Can Dündar'ın eski sevgilisi çıktı. Firari Can Dündar ile Dilek Dündar'ı boşanma aşamasına kadar getiren ilişkinin Demirdağ'ın kariyer hayatına büyük fayda sağladığı iddia ediliyor.

 

6’lı Masanın 28 Kasım’daki “Güçlendirilmiş Parlamenter Sistemi” programının sunuculuğunu yapan Duygu Demirdağ dün de siyasi yorumları ve yaptığı CHP propagandası ile CHP Vizyon Toplantısı’na damgasını vurdu.

 

Daha önce CNN Türk’te spikerlik yapan Demirbağ, öldürülen bir PKK’lı kadın terörist için ‘şehit oldu’ anonsu yapınca buradan kovulmuş, CHP’ye yakın kanallarda çalışmaya başlamıştı.

 

CAN DÜNDAR’IN SEVGİLİSİ ÇIKTI

 

FETÖ ile şaibeli ilişkileri deşifre olan ve Cumhuriyet Gazetesi’nin genel yayın yönetmeni olduğu dönemde gazeteyi örgütün propaganda enstrümanı haline getiren firari Can Dündar’ın eşi Dilek Dündar’ı aldattığı kadın CHP’nin anonsçusu Duygu Demirdağ çıktı.

SIK SIK ALMANYA’DA BULUŞUYORLAR

 

Super Haber TV’nin haberine göre Duygu Demirdağ’ın, Almanya’da firari bulunan Can Dündar ile görüşmek üzere sık sık Berlin’e gittiği ortaya çıktı. Can Dündar ve Duygu Demirdağ’ın yasak aşklarının geçmişinin 2012 yılına kadar dayandığı da iddialar arasında.

Yeni Yorum