26 Eylül Pazartesi 2022

Her hafta bir CHP’li belediye grevde! Haklarını alamayan Beylikdüzü Belediyesi işçileri isyan başlattı

Her hafta bir CHP’li belediye grevde! Haklarını alamayan Beylikdüzü Belediyesi işçileri isyan başlattı

CHP’li Beylikdüzü Belediyesi işçileri haklarını alamadıkları gerekçesiyle grev başlattı. Sosyal medyadan kendilerini duyurmaya çalışan işçiler, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da geçtiğimiz dönem başkanlık yaptığı Beylikdüzü Belediyesinden haklarını istedi...

 

Neredeyse her hafta bir CHP’li belediyede işçilerin isyanı ve hak arama görüntüleri gündeme geliyor. Yakın zaman önce kaydedilen Kartal, Bakırköy, Sarıyer belediyelerindeki grev görüntülerine bir yenisi daha eklendi.

 

Yine bir CHP’li belediye olan Beylikdüzü Belediyesinde çalışan işçiler, haklarını alamadıkları gerekçesiyle greve başladı.

 

Sosyal medyada paylaşılan ve günden olan görüntülerde, bağıran işçilerden birinin, ‘’Arkadaşının satanın ben ta a….. koyum.’’ dediği duyuluyor.

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun bir önceki dönem başkanlık yaptığı Beylikdüzü Belediyesi işçilerinden biri, sosyal medyadan paylaştığı görüntülere, ‘’Beylikdüzü Belediye çalışanı olarak bugün grevdeyiz. Haklarımız verilmiyor. Yayınlarsanız çok seviniriz. Bunca insanın duasını alırsınız.” notunu düştü.

 

İşte o görüntüler;

Yeni Yorum