23 Şubat Cuma 2024

Her şey koltuk için! Ekrem İmamoğlu, Fatih Sultan Mehmet Han’ın kabrine önce elleri arkada gitti, şimdi ise huzurunda dua etti

Her şey koltuk için! Ekrem İmamoğlu, Fatih Sultan Mehmet Han’ın kabrine önce elleri arkada gitti, şimdi ise huzurunda dua etti

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, geçtiğimiz yıllarda tekme atıp elleri arkada bağlı ziyaret ettiği Fatih Sultan Mehmet Han’ın kabrinde bu yıl dua etti.

İstanbul’un ve İstanbullunun hiç bir derdinden haberi olmayan, son olarak İETT otobüslerinin bilet fiyatını bile bilmediğine şahit olunan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, geçtiğimizi yıllarda Fatih Sultan Mehmet Han’ın huzuruna elleri arkada bağlı gitmiş, Fatih’in kabrine tekme atmıştı. 

İBB’de çalıştırdığı teröristlerin gün yüzüne çıkması ve ramazan bayramında yaptığı Trabzon tatilinden sonra genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun operasyonuna maruz kalmasıyla yıpranan, popülaritesi iyice düşen İmamoğlu, CHP’de de istenmeyen adam ilan edilmişti. 

 

2020 yılında Fatih Sultan Mehmet Han’ın kabrine elleri arkada bağlı giden, ardından da Yunanistan Başbakanı Kiriakos Miçotakis’i ziyaret eden Ekrem İmamoğlu, bu yıl piar çalışmaları çerçevesinde İstanbul’un Fethinin 569. Yılı Kutlamaları’da ziyaret ettiği kabirde dua etti.

Yeni Yorum