03 Aralık Cuma 2021

İBB Başkanı İmamoğlu HDP'ye diyet ödemeye devam ediyor!

İBB Başkanı İmamoğlu HDP'ye diyet ödemeye devam ediyor!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, HDP Milletvekili Hüda Kaya'nın oğlu Muhammed Cihat'ı, İBB KÜLTÜR A.Ş çalışanı olarak işe aldı. Cihad'ın terör örgütü PKK'nın sempatizanı olduğu belirlenirken, skandal fotoğraflar ortaya çıktı.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin eski kadrolarında büyük kıyım yapan Başkan Ekrem İmamoğlu'nun, HDP Milletvekili Hüda Kaya'nın oğlu Muhammed Cihad'ı KÜLTÜR A.Ş kadrosuna eklediği ortaya çıktı. Muhammed Cihad'ın ise terör örgütü PKK'nın sempatizanı olduğu fotoğraflarla kanıtlandı.

 

İmamoğlu'nun beraber fotoğraf çekildiği Hüda Kaya'nın diğer oğlu Muhammed Cihad'ın PKK ile bağlantılı fotoğrafları da gün yüzüne çıktı. Kaya Kandil ziyaretine oğlu Muhammed Cihad'ı da yanında götürmüş ve teröristlerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirmişti.

 

Vekil Kaya'yı ağırlayan Elif Yıldırım ve Mehmet Tören, 2016'daki Ankara Güvenpark saldırısı ve İstanbul'da Çevik kuvvet Şube Müdürlüğü'ne ait midibüse yapılan saldırının planlayıcısı ve azmettiricisi oldukları biliniyor. Fotoğrafta soldan ikinci PKK'lı da Hüda Kaya'nın oğlu Muhammed Cihad'dan başkası değil.

Yeni Yorum