03 Şubat Cuma 2023

İETT aracı yolda kaldı, sürücü caddeyi trafiğe kapattı

İETT aracı yolda kaldı, sürücü caddeyi trafiğe kapattı

Son dönemlerde çok fazla konuşulan İETT araçlarının yolda kalması olayına bir yenisi daha eklendi. İstanbul Ataşehir'de arızalanan İETT aracının şoförü, caddeyi trafiğe kapattı bu duruma sinirlenen diğer sürücüler tepkilerini korna çalarak gösterdi.

 

İstanbul Ataşehir'de seyir halinde olan İETT aracı şaft arızası nedeniyle yolda kaldı. Araç sürücüsü bunun üzerine caddeyi trafiğe kapattı. Caddenin giriş ve çıkış noktalarında trafik yoğunluğu oluşurken, diğer sürücüler yolun dubalarla kapatılmasına korna çalarak tepki gösterdi. 3 saat boyunca yolda kalan İETT aracı İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait çekici aracılığıyla alınarak götürüldü.

 

“OTOBÜS HAREKET EDECEK GİBİ DEĞİL”

 

Yaşanan olaya ilişkin konuşan Kamil Sivrioğlu, “Araç yolda kalmış. Hareket edemiyor, edecek gibi de değil. Çünkü şaft arızası oluşmuş. Yol kapatılınca sürücüler farklı yollardan gidiyor. Saat 09.00’dan bu yana araç bu vaziyette. Durumu gören sürücüler bağırıyordu. Polis ekipleri gelince biraz ortam sakinleşti. Çekici geldi, aracı düzeltecekler” diye konuştu.

Yeni Yorum