28 Eylül Çarşamba 2022

İSKİ’nin parlak borusu! Vatandaş İBB yönetimini ti’ye aldı…

İSKİ’nin parlak borusu! Vatandaş İBB yönetimini ti’ye aldı…

İstanbul Beşiktaş'ta İSKİ’ye ait su borusu patladı. Metrelerce yükselen suları görüntüleyen bir vatandaş, ‘İstanbul Büyükşehir Belediyesi soğuk ve insafsız havalar gelmeden önce insanlar ve araçlar serinlesin diye boruları patlatıyor’ dedi.

 

Bakımsızlıktan arızalanıp yolda kalan İETT otobüsleri CHP'li İBB yönetimindeki İstanbul için yeni normal olarak görülmeye başlanmışken sosyal medyaya İSKİ ve metrobüslerle yeni görüntüler rezaletin büyüyerek devam ettiğini gösteriyor.

 

Başında hiçbir ilgilinin olmadığı Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı'nda patlayan İSKİ borusu ve Topkapı metrobüs durağında araç arızası nedeniyle bir çok insanın yürüyerek yollarına devam ettiği görüntüler sosyal medyada tepki çekti.

 

CHP'Lİ İBB YÖNETİMİNİ Tİ'YE ALDI; İBB'DEN DEV HİZMET

 

Görüntüleri kaydeden araçtaki vatandaş ti'ye aldığı yönetimi şu sözlerle eleştirdi;

Barbaros Bulvarı'ndan şu anda Beşiktaş'a doğru ilerlerken soğuk ve insaf bilmez havalar yaklaşmadan önce insanlar serinlesinler diye İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden dev hizmet, sayın seyirciler. İETT'den sonra şimdi de İSKİ son derece müthiş hizmetler sunmaya devam ediyor. Araçlarımız serinlesin diye suyu bol bulan İstanbul Büyükşehir Belediyesi boruları patlatıp insanları serinletiyor. Herşey gerçekten çok güzel oluyor.

İmamoğlu tatilde

 

Bütün bu sorunlar yaşanırken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun tatilde olduğu biliniyor.

Yeni Yorum