01 Ekim Pazar 2023

Kemal Kılıçdaroğlu, tecavüz şüphelisi CHP'li ile aynı karede!

Kemal Kılıçdaroğlu, tecavüz şüphelisi CHP'li ile aynı karede!

CHP'de taciz/tecavüz skandallarına bir yenisi eklendi... Bu sefer gündeme gelen konu öyle çirkin ki, iğrenç iddialar bir TV programının gündeminde yer aldı. Küçük bir kız çocuğuna tecavüz etmekle suçlanan CHP'linin Kemal Kılıçdaroğlu ve Veli Ağbaba ile birlikte çektirdiği fotoğrafı da ortaya çıktı!

 

Cumhuriyet Halk Partisi'ndeki taciz ve tecavüz iddiaları Türkiye siyasetinin gündeminden uzun süredir düşmüyor.

Bir süre önce parti içindeki skandallar Türkiye Büyük Millet Meclisi gündemine taşınmış, Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu'na başvuran mağdurlar, taciz iddialarının kapsamlı bir şekilde araştırılmasını talep etmişti.

CHP’nin İstanbul Maltepe ilçe yöneticisi Umut K.’nın bir kadına tecavüz ettiği iddiasıyla ilgili olarak tutuklanması üzerine ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuya müdahil olmuştu.

Erdoğan, "CHP'de tecavüz, taciz, hırsızlık kepazeliğine bulaşmış kim varsa hepsinin ipini pazara çıkaracaksınız. Yoksa bu ithamların gölgesi tüm CHP'lilerin üzerine düşer, böyle bir haksızlığa asla rıza göstermeyiz" uyarısında bulundu.

Ancak CHP yönetimi konuyla ilgili olarak "kol kırılır yen içinde kalır" stratejisi izledi ve söz konusu skandallarla ilgili kayda değer bir adım atmadı.

CHP yönetiminin bu stratejisi ise parti adına olumlu sonuçlanmadı ve her geçen gün yeni bir taciz/tecavüz iddialarının gündeme gelmesi ile sonuçlandı.

Son olarak MHP ile yaşanan medya polemiğinin aktörü olan, iş adamı Turgay Ciner'in sahibi olduğu Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'de yayınlanan bir aktüel programda CHP'li bir isim çirkin bir iddia ile suçlandı.

KILIÇDAROĞLU TECAVÜZLE SUÇLANAN CHP'Lİ İLE AYNI KAREDE!

 

"Didem Aslan Yılmaz ile Vazgeçme" isimli programda "Evlendiğinde karısı hamileydi... Şok iddia 'Berivan yurttayken bana Süleyman'dan hamile olduğunu söyledi'" anonsu ile çirkin bir iddia mercek altına alındı.

 

Bu büyük skandaldaki önemli ayrıntı ise Süleyman Karabulut'un kim olduğuydu...

Programda 16 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz ile suçlanan Süleyman Karabulut CHP’nin Kale ilçe başkanı!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba tarafından göreve atandığı öğrenilen şahsın CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Veli Ağbaba ile birlikte çektirdiği fotoğraf da ortaya çıktı.

Yeni Yorum