24 Haziran Pazartesi 2024

Kılıçdaroğlu’nun FETÖ’ye desteği sürdürüyor! Yardımcılarına, ‘Bu işin üzerine gidin’ talimatı

Kılıçdaroğlu’nun FETÖ’ye desteği sürdürüyor! Yardımcılarına, ‘Bu işin üzerine gidin’ talimatı

CHP lideri Kılıçdaroğlu, FETÖ'cüleri desteklemeyi sürdürüyor. FETÖ'cüler ile ilgili oldukça hassas davranmaya çalışan Kılıçdaroğlu, KHK’lılarla ilgili genel başkan yardımcılarına talimat verdi.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FETÖ’cülere sahip çıkmaktan vazgeçmiyor. Daha önce KHK ile ihraç edilenleri göreve iade edeceği iddiasında bulunan Kılıçdaroğlu gelen kulislere göre şimdi de Genel Başkan Yardımcılarına ‘Bu işin üzerine gidin’ talimatı verdi.

 

“KHK’LILARI GÖREVE İADE EDECEĞİM”

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun KHK ile ihraç edilenleri göreve geri iade edeceğini söylemesinin ardından kulislere göre parti içinde çalışmalar hızlandı.

 

“BU İŞİN ÜZERİNE GİDİN”

 

Soruları çalarak kamuya yerleştiği belirlenen KHK’lılar konusunda bir adım daha ileriye giden Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcılarına ‘Bu işin üzerine gidin’ talimatı verdi. Bylockçu Cem Şenyayla da CHP Genel Başkanı’na yakın tarihlerde teşekkür etmişti.

 

Kılıçdaroğlu’nun FETÖ suçlaması ile kamudan uzaklaştırılanlara göreve iade sözü vermesi “CHP FETÖ’ye umut oluyor” eleştirilerini beraberinde getirmişti.

Yeni Yorum