01 Temmuz Cuma 2022

Nevşin Mengü 'Kılıçdaroğlu'nun fatura protestosu' anketinden umduğunu bulamadı

Nevşin Mengü 'Kılıçdaroğlu'nun fatura protestosu' anketinden umduğunu bulamadı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, 'Elektrik zamları geri çekilene kadar faturamı ödemeyeceğim' açıklamasının yankıları sürüyor. Gazeteci Nevşin Mengü de CHP liderinin bu açıklamasına vatandaşların destek verip vermediğiyle ilgili Twitter hesabından anket yayınladı. Mengü anketten istediği sonucu alamayınca, sosyal medyada gündem oldu.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı açıklamada elektrik zamları geri çekilene kadar faturasını ödemeyeceğini duyurmuştu.

 

'KİŞİSEL PROTESTO'

 

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ise yaptığı açıklamada Kılıçdaroğlu'nun bir talimatı olmadığını bu durumun kişisel bir protesto olduğunu belirterek "Bu onun kişisel protestosudur. Adalet yürüyüşüne başladığı gibi tek başına başlamıştır. İlerleyen günlerde bizlere bir çağrısı olursa memnuniyetle ve mutabakatla hep birlikte uyacağız" dedi.

 

KILIÇDAROĞLU'NUN ELEKTRİK PROTESTOSUNA DESTEK VAR MI?

 

CHP liderinin elektrik protestosunun tartışmaları sürerken, gazeteci Nevşin Mengü de Kılıçdaroğlu'na vatandaşın destek verip vermediğiyle ilgili Twitter'da bir anket başlattı.

 

Gazeteci Nevşin Mengü'nün sosyal medyada yaptığı ankette "Kemal Kılıçdaroğlu zamlar geri alınana kadar elektrik faturasını ödemeyeceğini söyledi. Siz de bu eyleme katılır mısınız?#Bende Ödemiyorum der misiniz?" sorusu soruldu.

Yeni Yorum