09 Aralık Cuma 2022

PKK’dan CHP’ye yardım eli! Sedat Peker’in sözcülerinden Memduh Bayraktaroğlu’nu kullandılar…

PKK’dan CHP’ye yardım eli! Sedat Peker’in sözcülerinden Memduh Bayraktaroğlu’nu kullandılar…

Mersin polisevine yönelik hain saldırının faillerinden PKK'lı terörist Dilşah Ercan'ın adının, CHP'nin 2013 yılında hazırladığı Tutuklu Gazeteciler Raporu'nda yer aldığının öğrenilmesinden sonra kamuoyunun tepkisi ve CHP'nin kendini savunması sürerken, CHP'nin yardımına PKK koştu. PKK'nın ölen teröristin Dilşah Ercan olduğunu yalanlayan açıklamasını firari organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker'in sözcülerinden Memduh Bayraktaroğlu duyurdu.

 

Mersin polisevine yönelik hain saldırının faillerinden PKK’lı terörist Dilşah Ercan’ın adının, CHP’nin 2013 yılında hazırladığı Tutuklu Gazeteciler Raporu’nda yer aldığının öğrenilmesinden sonra kamuoyunun tepkisi ve CHP’nin kendini savunması sürerken, CHP’nin yardımına PKK yetişti.

 

‘DİLŞAH ERCAN DEĞİL’ YALANI

 

CHP’yi kurtarmak için öldürülen teröristin adının Dilşah Ercan değil, Dilara Ürper olduğu yalanına başvuran PKK’nın bu yalanını ise firari organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker’in sözcülerinden Memduh Bayraktaroğlu sosyal medyada köpürttü.

CHP’Yİ KURTARMA OPERASYONU

 

Belediyelerinde PKK dağ kadrosundan teröristleri istihdam eden CHP’nin PKK’ya diyet borcunu daha da arttıracak açıklamanın yalan olduğunu vurgulayan güvenlik kaynakları, öldürülen teröristin Dilşah Ercan olduğunu belirtti.

Yeni Yorum