01 Temmuz Cuma 2022

Uğur Dündar, Ekrem İmamoğlu için sınırları zorladı… Beyin yakan açıklama…

Uğur Dündar, Ekrem İmamoğlu için sınırları zorladı… Beyin yakan açıklama…

İstanbul kar altında ve İstanbullular çalışmayan belediye hizmetleri yüzünden perişan halde iken balıkçıda görüntülenen Ekrem İmamoğlu'nun doğru hamle yaptığını savunan Uğur Dündar, 'aciz başkan' portresi çizilmediğini söyledi.

 

İstanbul’da kar felaketi yaşanırken lüks bir balıkçıda yemek yerken görüntülenen ve o esnada İngiltere Büyükelçisi Dominick Chilcott ile birlikte olduğu anlaşılan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu savunmak için fondaş medyadaki olağanüstü çaba devam ediyor.

 

UĞUR DÜNDAR’DAN BEYİN YAKAN AÇIKLAMA

 

Gazeteci Uğur Dündar da, Ekrem İmamoğlu’nun kriz anında İngiliz Büyükelçi ile yemek yemesini değerlendirdi. Sözcü’de yazdığı köşesinde İmamoğlu’nun aciz başkan portresi çizmekten kaçtığını söyleyen Uğur Dündar, şu ifadelere yer verdi:

 

“Gözleri o kadar kararmış ki, İngiliz Büyükelçiye “Kötü hava koşulları ve yolların kapalı olması nedeniyle randevumuzu iptal ediyorum” diyerek, aciz başkan portresi sergilemek yerine, Okmeydanı’ndaki AKOM’dan, Sarıyer’e giderek, yolları açık tutmayı başaran Belediye Başkanı mesajını verdiğini bile göremiyorlar!..”

Yeni Yorum