23 Temmuz Salı 2024

Vatandaşlardan CHP’li Engin Özkoç’a “fakirleşme” ayarı

Vatandaşlardan CHP’li Engin Özkoç’a “fakirleşme” ayarı

Firari suç örgütü elebaşı Sedat Peker’in iddialarının üzerinden siyaset yapmaya kalkan ve resmi kurumlarca yalanlanan CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’a vatandaşlardan ayar.

 

Özkoç’un “son iki günde yine fakirleştik... yönetemiyorsun! Erdoğan İstifa!” şeklindeki sosyal medya paylaşımına vatandaşlar, “kiralık vekil fiyatları dolara endeksli değil mi?, Sizin çantacı Öztrak ve imf’nin memuru Derviş zamanında havaya attıgımız 50000 tl 25000 tl olarak düşerdi! Ne peşkeş çekerlerdi be!” şeklinde cevap verdiler.

Firari suç örgütü elebaşı Sedat Peker’in iddialarının üzerinden siyaset yapmaya kalkan, resmi kurumlarca yalanlanan ve hakkında suç duyurusunda bulunulan CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’a vatandaşlardan ayar.

Mafya liderinin iddialarından medet umarak siyasi kazanım elde etmeye çalışan CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, vatandaşların zor sorularıyla karşı karşıya kaldı.

Sosyal medya hesabı üzerinden “son iki günde yine fakirleştik... yönetemiyorsun! Erdoğan İstifa!" şeklinde paylaşımda bulunan Özkoç’a vatandaşlar, aynı dille cevap vererek, “kiralık vekil fiyatları dolara endeksli değil mi? Sizin çantacı Öztrak ve imf’nin memuru Derviş zamanında havaya attıgımız 50000 tl 25000 tl olarak düşerdi! Ne peşkeş çekerlerdi be!” şeklinde cevap verdiler.

Yeni Yorum