16 Ekim Cumartesi 2021

Yine gaf yaptı! MHP’li Gölbaşı Belediyesi’ni CHP’li sanıp övdü

Yine gaf yaptı! MHP’li Gölbaşı Belediyesi’ni CHP’li sanıp övdü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çankaya Belediyesi'nin düzenlediği törende yaptığı konuşmada, MHP’li Gölbaşı Belediyesi'nin CHP yönetiminde olduğunu sanarak Gölbaşı Belediye Başkanı MHP'li Ramazan Şimşek'e övgüler düzdü. Şimşek için "Olağanüstü çabalar yapıyor" dedi.

 

Konuşmalarında sık sık gaflara imza atan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, şimdi de MHP yönetimindeki Ankara'daki Gölbaşı Belediyesi'ni CHP'li sandı.

 

CHP'Lİ BELEDİYE SANDI

 

Çankaya Belediyesi tarafından Bademlidere bölgesinde 500 bin metrekare alanda oluşturulacak kent ormanı için ağaç dikim törenine katılan Kılıçdaroğlu, CHP'li belediyelerin hizmetleriyle ilgili olumlu şeyler söylemesinin ardından Gölbaşı Belediye için de övgü dolu sözler kullanmaya başladı.

 

MHP'Lİ BAŞKANA ÖVGÜ

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek'i kast ederek, "Gölbaşı’ndaki Belediye Başkanımız da olağanüstü çabalar yapıyor. Gölbaşını ayağa kaldırıyor" ifadelerini kullandı.

 

"GÖLBAŞINA DA BEKLERİZ"

 

Sosyal medya hesabından o anların görüntüsünü paylaşan Şimşek, "Kürsüden övdüğünüz hizmetlerimizi yerinde de görmek isterseniz her zaman bekleriz. Sn. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin bizlere her zaman öğütlediği gibi eşit, tarafsız, üretken belediyecilik anlayışımızdan taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz" dedi.

Yeni Yorum