01 Ekim Pazar 2023
19 saat önce

Ali Babacan: Muhafazakardan demokrat olmaz diyenler yüzünden kaybettik

DEVA Partisi lideri Ali Babacan, 6'lı masa içindeki gereksiz tartışmalar ve hırslar nedeniyle, seçmenin Millet İttifakı'na güvenmediğini belirtti.

3 gün önce

İranlı trol itiraf etti: Talimatı Ümit Özdağ'dan alıyordum

Provokatif paylaşımlar yapan ‘Ambargo TV'nin İranlı çalışanı polisteki ifadesinde kirli ilişkiyi itiraf etti: Paylaşımların içeriklerini ben belirlemiyordum. Talepler direkt Ümit Özdağ'dan geliyordu. Ben gerekli kurgu ve edit işlemlerini yaptıktan sonra kendisinin onayıyla yayınlıyordum.

1 hafta önce

Ahmet Davutoğlu: Millet İttifakı artık yok, çok üzgünüm

CHP listelerinden Meclis'e giren Gelecek Partisi Lideri Ahmet Davutoğlu'ndan 'Millet İttifakı' açıklaması geldi. Davutoğlu, "Üzülerek söylüyorum, Millet İttifakı dağılmış görünüyor. Bununla yaşamak durumundayız" dedi.

3 hafta önce

Kafaları hala geçmişte! DEVA Partisi: Belediye başkanları, cumhurbaşkanı yardımcısı olamaz

Katıldığı programda 6'lı masayı eleştiri yağmuruna tutan DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yeneroğlu, İmamoğlu ve Yavaş'ın cumhurbaşkanı yardımcısı olmalarının anayasaya aykırı olduğunu söyledi.

3 hafta önce

Muharrem İnce, CHP'ye geri dönüş şartını açıkladı! ‘Neden olmasın!’

2021 yılında CHP'den ayrılarak Memleket Partisi'ni kuran Muharrem İnce, CHP'ye geri dönmesi için olması gereken değişiklikleri anlattı.

4 hafta önce

DEVA Partisi'nde istifa depremi! Ahmet Faruk Ünsal, Ali Babacan'ı topa tuttu

Seçim sonuçlarının ardından hezimete uğrayan ve dağılan 6'lı Masa'nın küçük ortaklarından DEVA Partisi'nde istifalar sürüyor. Partinin kurucularından olan Ahmet Faruk Ünsal istifa etti. Ünsal’ın Genel Başkan Ali Babacan'a yönelik sert sözleri dikkat çekti.

1 ay önce

Muharrem İnce seçimden sonra ilk kez konuştu: Muhalefetin kaybetme nedenlerini sıraladı

Büyük baskılar sonrası 14 Mayıs seçimleri öncesi adaylıktan çekilen ve seçimden sonra ilk kez konuşan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, muhalefeti hedef aldı. İnce; seçimin kaybedilmesine KHK'lıları göreve iade etme vaadi, ABD taraftarlığı ve muhaliflerin AK Parti seçmenine hakaretlerinin neden olduğunu söyledi.

1 ay önce

Ali Babacan’dan CHP’lileri kızdıracak bir hamle daha! ‘Ödünç vekil’ istiyor

TBMM’nin yeni yasama döneminde grup oluşturmayı planlayan Deva Partisi yine CHP’nin kapısına dadandı. CHP listelerinden 15 vekil çıkaran Deva Partisi, 5 ödünç milletvekili arıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 68 69
Server Error
500
Server Error