25 Şubat Pazar 2024

Oğuzhan Asiltürk: Sayın Cumhurbaşkanına huzurlarınızda teşekkür ediyorum

Oğuzhan Asiltürk: Sayın Cumhurbaşkanına huzurlarınızda teşekkür ediyorum

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı ve Milli Görüş Vakfı Başkanı Oğuzhan Asiltürk katıldığı televizyon programında, “Sayın Cumhurbaşkanına huzurunuzda teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Asiltürk, söz konusu yayında şu ifadeleri kullandı;

 

"Sayın Cumhurbaşkanına huzurunuzda teşekkür ediyorum"

 

"Sayın Cumhurbaşkanına huzurunuzda teşekkür ediyorum. Kendisi mezun olduğu zaman genç bir kardeşinizken ben belli makamlarda idim. Devamlı 'abi' bilir. Beni ziyarete geldikten sonra bütün bunların hepsinin önlenmesi için elinden gelen her şeyi yaptı. Bizim şimdi tutup da hepimizin şikayet ettiği bu çatışmayı ortadan kaldıran insanlara 'geçmişte şöyle, geçmişte böyle' dememiz akıl ve mantıkla bağdaşmaz."

 

"O da benim çalışmalarımdan dolayı geliyor"

 

"Biz günü yaşıyoruz, bugünü yaşıyoruz. Dün geçti, bundan bir sene önce de bitti. Şimdi bugünü yaşayacağız. Bugün hepimiz birbirimize iyi davranacağız. Şu anda bize hiçbir parti kötü davranmıyor. O da benim çalışmalarımdan dolayı geliyor. Bu kadar gayret gösterdiğimi de herkes biliyor."

 

"Erbakan'ı Anma Ve Anlama toplantısında diğer partilerin konuşmacıları samimi olarak elimi sıkarak teşekkür ederek yanımıza geldiler. Kimsenin aleyhinde bir şey söylemiyorum. Buna ihtiyacımız var. Bazı siyasiler buna uymuyorlar, yanlış yapıyorlar."

 

"Asiltürk'ün kalbi Erdoğan'a iyice meyletmiş durumda"

 

Saadet'ten Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Ali Aktaş da Asiltürk'e tepki gösterdiği Twitter paylaşımında "Oğuzhan Asiltürk'ün kalbi Tayyip Erdoğan'a iyice meyletmiş durumda. Bir de 'Şu anda bize hiçbir parti kötü davranmıyor o da benim çalışmalarım sayesinde' diyor ki bu tamamen hayal ürünü bir yaklaşım. Saadet bugün itibar görüyorsa Temel Karamollaoğlu ve siyaseti sayesindedir" diye yazdı. 

Yeni Yorum