25 Haziran Salı 2024

Ümit Özdağ’ın Konya yalanı sonrası katliam çağrısı…

Ümit Özdağ’ın Konya yalanı sonrası katliam çağrısı…

Halkı kin ve düşmanlığa sevk etmek için büyük mücadele veren Ümit Özdağ'ın yalanları artık tehlikeli bir hal almaya başladı. Sürekli yalan haberlerle halkı provoke eden Özdağ'ın ahlaksız yalanlarında hedef yine "Konya" oldu.

 

Yalanda sınır tanımayan Ümit Özdağ’ın provokasyonları artık tehlikeli bir hal aldı. Öyle ki, Özdağ’ın yalanlarına inanan gençler, sığınmacılarla ilgili katliam çağrıları yapmaya başladı.

 

Her gün yalan haberlerle halkı provoke eden Özdağ ve yalan çetesinin sonu gelmek bilmeyen yalan serisinde hedef yine Konya oldu.

15 SUÇ KAYDI OLAN SARHOŞ

 

Yalanlarıyla ünlü Özdağ’ın dün gece paylaştığı Konya’da bir vatandaşın “3 Suriyeli tarafından gasp edilip, öldüresiye dövüldüğü” haberi de gerçeği yansıtmıyor.

 

Özdağ’ın bahsettiği Fatih Büyükziyanak isimli şahsın 31 Temmuz gecesi aşırı alkollü olarak vatandaşlar tarafından bulunduğu, olay yerine ambulans çağrıldığı ve hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Olay gecesi aşırı alkollü olduğu için ifade veremeyen Büyükziyanak’ın yaşadığı mahallesinde suç makinesi olarak tanımlandığı ve 15 ayrı suç kaydının olduğu ortaya çıktı.

 

3 GÜN SONRA ‘SURİYELİLER DÖVDÜ’ İDDİASI

 

Hırsızlık, gasp, adam yaralama, uyuşturucu madde ticareti gibi 15 ayrı suçtan sabıkası olan şahsın ne hikmetse 3 gün sonra aklına Suriyelilerin kendisini dövdüğü geliyor! Olayı haber alan Zafer Partisi’nin Konya İl Başkanlığı’nın da yönlendirmesi ile sarhoş vaziyette düşen ve suç makinesi olan şahıs, bir anda Suriyeliler tarafından gasp edilen “Türk gencine” dönüşüyor…

 

KONYA’YI HEDEF ŞEHİR SEÇTİ

 

Ümit Özdağ’ın ırkçı yalan çetesinin hedef şehir haline getirdiği Konya ile ilgili provokasyonları bir süredir devam ediyor. Özdağ’ın yakın çevresine “Konya AK Parti’nin kalesi, ayaklanma buradan başlayacak” diyerek Konya ile ilgili özel bir ekip kurduğu iddia ediliyor.

 

ÖZDAĞ’A İNANANLARDAN KATLİAM ÇAĞRILARI

 

Özdağ’ın provokasyonlarına inanan bazı vatandaşlar ise sığınmacılara yönelik katliam çağrıları yapmaya başladı. Halkı yalan haberlerle sokağa dökmek isteyen Ümit Özdağ’ın ne kadar tehlikeli bir hal almaya başladığı, kendisini takip eden sosyal medya kullanıcılarının yorumlarına da yansıyor.

Yeni Yorum