28 Eylül Çarşamba 2022

Joe Biden kritik görüşmede uyudu

ABD Başkanı Joe Biden, İsrail Başbakanı Bennet ile düzenlenen ortak basın toplantısında uyudu. Biden uyurken Bennet'in konuşmasına devam ettiği görüldü.

 

ABD Başkanı Joe Biden, bir kez daha icraatleri değil davranışlarıyla gündemde. 78 yaşında olan ve gaflar, sağlık sorunları nedeniyle koltuğunu Başkan Yardımcısı Kamal Harris'e devredeceği konuşulan Biden, son olarak İsrail Başbakanı Naftali Bennett ile kameralar karşısındaki görüşmesinde uyudu.

 

ABD Başkanı Joe Biden 20 Kasım 1942 doğumlu ve 78 yaşında. 80 yaşına merdiven dayamış olan Biden, sık sık davranışlarıyla da gündem oluyor. ABD Başkanı'nın ilerlemiş yaşı ve zaman zaman ayakta zor durmasından dolayı da Başkan Yardımcısı Kamala Harris'in adı ABD Başkanlığı için geçiyor. Biden'ın son skandalı ise kameralar karşısında yaşandı ve oldukça ses getirecek cinsten.

 

İSRAİL BAŞBAKANI İLE GÖRÜŞÜRKEN UYUDU

 

ABD Başkanı Joe Biden, göreve gelmesinin ardından ABD'ye İsrail Başbakanı olarak ilk ziyaretini gerçekleşen Naftali Bennett ile bir araya geldi.

 

12 yıllık Binyamin Netanyahu iktidarından sonra yönetime gelen Bennett'in ABD ziyareti merakla beklenirken görüşmeye Biden'ın uyuklaması damga vurdu.

 

Basın mensuplarının karşısında gerçekleşen görüşmede Biden, Bennett'in konuştuğu sırada uyumaya başladı.

 

ABD Başkanı'nın uyuduğunu gören Bennett ise konuşmaya devam etti.

 

Olaya ilişkin görüntüler ise dünyanın gündemine oturdu.

 

KAMALA HARRİS İDDİALARI BİR KEZ DAHA GÜNDEMDE

 

Yaşananlar, 78 yaşındaki Biden'ın henüz daha Başkan olarak seçilmemişken yardımcısı Kamala Harris ile ilgili ortaya atılan iddiaları akıllara getirdi.

 

Biden'ın ileri yaşı nedeniyle ikili hakkında birçok iddia gündeme gelmişti.

 

Onların başında ise, Biden'ın ileri yaşı nedeniyle 4 yıllık dönemin sonunda çekileceği ve yerini Harris'e bırakacağı geliyor.

 

Harris'in ise daha şimdiden başkanlık için hazırlandığı ve 2032'ye kadar yönetimde kalacağı iddia edilmişti.

Yeni Yorum