19 Temmuz Cuma 2024

Mesele sadece Gazze değil!

Mesele sadece Gazze değil!

Bir İsrail askerinin kıyafetine taktığı peçte, 'sözde' büyük İsrail haritası yer alıyor. Türkiye, Mısır, Suudi Arabistan, Suriye, Irak, Lübnan, Ürdün ve Filistin'i kapsayan 'Sözde' büyük İsrail haritası büyük tepki topladı. İsrail askerinin kolundaki harita, meselenin sadece Gazze olmadığını bir kez daha gözler önüne serdi.

 

7 Ekim'den bu yana Gazze'de katliam yapan katil İsrail ordusu, gündeme gelen bir fotoğrafla tepki topladı. Bir İsrail askerinin kolundaki peçte yer alan harita, meselenin sadece Gazze olmadığını bir kez daha gözler önüne serdi.  Türkiye, Mısır, Suudi Arabistan, Suriye, Irak, Lübnan, Ürdün ve Filistin'i kapsayan 'Sözde' büyük İsrail haritası büyük tepki topladı. İşgalci askerin kolundaki peçte yer alan 'Sözde' büyük İsrail haritası, Türk topraklarını da kapsıyor. Geçtiğimiz haftalarda Netanyahu'nun oğlunun paylaştığı harita, şimdi sosyal medyada çıkan bu fotoğrafla meselenin sadece Gazze olmadığını tekrardan gözler önüne serdi.

 

HEDEFLERİNDE TÜRKİYE VAR!

 

İşgalci İsrail ordusundan bir askerin kolundaki peçte 'Sözde' büyük İsrail haritası yer alıyor. Bu harita, Türkiye dahil olmak üzere, Mısır, Suudi Arabistan, Suriye, Irak, Lübnan, Ürdün ve Filistin'i kapsayan bir haritadan oluşuyor. Bu peç, İsrail'in gerçek hedefinin sadece Gazze olmadığı, kendi harita sınırlarını genişletmek istediğini kanıtlıyor.

Yeni Yorum