20 Mayıs Pazartesi 2024

Yunan provokasyonu bitmiyor! Alçak manşeti tekrar servis ettiler

Yunan provokasyonu bitmiyor! Alçak manşeti tekrar servis ettiler

Doğu Akdeniz'deki Türkiye hamleleriyle çılgına dönen Yunan medyası, hazımsızlığını gazete manşetlerinden sürdürüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a manşetinden küfreden Dimokratia gazetesi aynı manşeti tekrar yayınladı.

 

Dimokratia gazetesi alçaklığını sürdürüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan küstah manşetin ardından 'Erdoğan Dimokratia'ya suç duyurusunda bulunuyor. Onur duyarız' başlığı ile yayınlanan Yunan 'Dimokratia' gazetesi, birinci sayfasında o küfürlü manşetinin küpürüne geniş yer verdi.

 

KÜSTAH YAZI

 

Başyazıda ise, "Biz vatana hizmet ettik. Ulusun düşmanına karşı narin olamayız" denildi.

Erdoğan'ın suç duyurusunda bulunmasına, birkaç istisna hariç Yunan medyasının ve biri hariç siyasi partilerin duyarsız kalmalarına tepki gösteren Dimokratia, "Haber, sabah saatlerinde gündemin ilk sırasında iken daha sonra birden bire sitelerden kayboldu. Bu durum, haberin Başbakanlıktan verilen talimat üzerine sitelerden kaldırılmış olabileceği şüphesi yaratıyor" diye yazdı.

 

"HÜKÜMETİ SABOTE ETMEYE ÇALIŞIYOR"

 

Hürriyet'in haberine göre; İktidar partisi Yeni Demokrasi'nin Avrupa milletvekili eski yazar Yorgo Kirtsos ise, 'Parapolitika' radyosuna verdiği demecinde, "Dimokratia gazetesi, partiyi ve hükümeti sürekli sabote etmeye çalışıyor" dedi.

 

Kaynak: superhaber.tv

 

Yeni Yorum