13 Nisan Cumartesi 2024
51 dakika önce

"Alevilerin neden bir PKK'sı olmalıydı" yazısını kaleme alan şüpheli Evren Barış Yavuz gözaltına alındı

Baykar'a 'İsrail'e jet yakıtı satmışlar' iftirası atan ve 'Alevilerin neden bir PKK'sı olmalıydı' başlıklı yazıyı yazarak terör örgütü propagandası yaptığı tespit edilen Evren Barış Yavuz gözaltına alındı.

5 saat önce

Türkiye'ye yeni sınır kapısı geliyor: 'İpek Yolu yeniden canlanacak'

Türkiye ve Irak arasındaki dış ticaret hacmini artıracak önemli bir adım olarak Ovaköy Sınır Kapısı açılıyor. Yeni İpek Yolu için stratejik öneme sahip olduğu belirtilen bu proje, Avrupa'dan Körfez ülkelerine kadar geniş bir bölgeyi kapsayarak alternatif bir güzergahı oluşturması hedefleniyor.

1 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Polis Haftası mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, X hesabından yaptığı paylaşımda, "Türk Polis Teşkilatımızın 179. kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası’nı tebrik ediyor; kahraman şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla yâd ediyorum. Aziz milletimiz için canı pahasına görev yapan, iftihar vesilemiz olan tüm Emniyet mensuplarımıza başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

2 gün önce

Bakan Güler'den net mesaj: PKK'nın hareket kabiliyeti bitme noktasına geldi

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, "Yurt içinde ve sınır ötesinde icra edilen başarılı operasyonlar ile terör örgütüne ağır darbe vurulmuş; artık, örgütün hareket kabiliyeti bitme noktasına gelmiştir" dedi.

3 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mehmetçik'in bayramını kutladı... 'Mücadelemiz devam edecek'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mehmetçik'in Ramazan Bayramını kutladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Bizler gerek Mehmetçiklerimiz, gerek Komuta Kademesi hepsiyle teröristleri inşallah bundan sonra da bugüne kadar olduğu gibi yok edeceklerine inanıyoruz. Gerek sınırda gerek sınır ötesinde bu mücadelemiz aynı şekilde devam edecektir.' dedi.

3 gün önce

Diyarbakır anneleri Ramazan Bayramı'nda da evlatları için nöbette

Dağa kaçırılan çocukları için eski HDP il binası önünde oturma eylemi yapan Diyarbakır anneleri, Ramazan Bayramı'nda da evlatlarının yolunu gözlüyor.

4 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ramazan Bayramı mesajı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ramazan Bayramı için video mesaj yayınladı. Dünyaya çağrı yaparak Gazze'de soykırıma karşı birlik ve beraberlik mesajı veren Erdoğan, ekonomi ve deprem bölgesi yatırımları ile ilgili de önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Ekonomi programının olumlu etkilerini yılın ikinci yarısında net şekilde göreceğiz." dedi.

5 gün önce

Diyarbakır anneleri Ramazan Bayramı'nı çocuklarına kavuşma ümidiyle karşılıyor

Dağa kaçırılan çocukları için eski HDP il binası önünde oturma eylemi yapan Diyarbakır anneleri, Ramazan Bayramı'nda evlatlarına kavuşmak istiyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 946 947
Server Error
500
Server Error