17 Temmuz Çarşamba 2024

Alparslan Kuytul’un kurucusu olduğu Furkan Vakfı’nın trollerinden “AdanaEmniyetinde İşkence” provokasyonu

Alparslan Kuytul’un kurucusu olduğu Furkan Vakfı’nın trollerinden “AdanaEmniyetinde İşkence” provokasyonu

Gaziantep’teki cami provokasyonu ile gündeme gelen Furkan Vakfı, Gaziantep'ten sonra şimdi de Adana’da provokasyon peşine düştü. Furkan Vakfı üyeleri bu kez sosyal medyadan “AdanaEmniyetinde İşkence” etiketiyle, yasadışı faaliyetlerine izin vermeyen Adana Emniyet Müdürlüğünü hedef aldı.

 

Gaziantep’teki cami provokasyonu ile emniyet güçlerini hedef almaya başlayan Furkan Vakfı’nın bu defaki hedefi Adana Emniyeti oldu. Daha önce “Adana Emniyet Müdürü istifa” paylaşımlarıyla Twitter’da gündem oluşturan Furkan Vakfı, bu defa da “AdanaEmniyetinde İşkence” etiketiyle Twitter’da provokasyon yapıyor.

 

HEDEFLERİ EMNİYET GÜÇLERİ

 

FETÖ ve PKK terör örgütlerine söylem yakınlığı ile bilinen Furkan Vakfı yapılanmasının, yasadışı faaliyetlerine izin vermeyen emniyet güçlerini hedef alam girişimleri devam ediyor. Bu akşam Twitter’da “AdanaEmniyetinde İşkence” etiketini gündeme taşıyan Furkan Vakfı trollerinin provokasyon girişimleri netice bulmadı.

 

FETÖ ve PKK yandaşları tarafından desteklenen gündem çalışmasına sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi. Furkan Vakfı’nın terör faaliyetlerine müsaade etmeyen Adana Emniyet Müdürlüğü ile ilgili daha önce de Twitter gündem çalışmaları olmuştu.

 

Yeni Yorum