24 Şubat Cumartesi 2024

“Birçok kişi Sedat Peker’i telefonda engellemiş”

“Birçok kişi Sedat Peker’i telefonda engellemiş”

Korkusuz Gazetesi yazarı Can Ataklı, birçok ismin “Ararsa açmak zorunda kalırım, görüşme kayda alınır” korkusuyla organize suç örgütü  

elebaşı Sedat Peker’i engellediğini söyledi.

 

Ataklı’nın yazısının ilgili bölümü şöyle;

 

“Kim olduklarını bilmiyorum. Ancak Peker’i de tanıyanlardan aldığım bir bilgi bu. Kendi telefonunda Peker’in numarası kayıtlı olan ve zaman zaman kendisiyle konuşan bazı kişiler Peker’i engellemişler.

 

“Neden?” diye soruyorsunuz mutlaka. Cevabı çok basit; Peker arayabilir, mecburen konuşurlar, görüşme kayda alınır, yanlış bir şey yaparlarsa bu kayıt bir anda milyonlara ulaşır.

 

Sedat Peker, üç kişiyle yaptığı görüntülü telefon görüşmelerini ifşa etti, üç kişiyi hem rezil etti hem de çok zor duruma soktu. Tabii kendince haklı nedenleri var. Diyor ki, “Bana kazık atmaya kalkanı affetmem, anında cezalandırırım.” Şimdi afişe edilen üç kişi de Peker’le konuşuyorlar, üçü de Peker’e haklı olduğunu söylüyor, üçü de elinden geleni yapacağını söylüyor.

 

Sonrasını bilmiyoruz. Ama belli ki Peker öğreniyor. Tahminim şu ki, bu kişiler Peker’le konuştuktan sonra başkaları ile iktidar temsilcileri ile medya ile ve Süleyman Soylu ile başka konuşuyorlar. Peker’e haklı olduğunu söyleyip Soylu’ya da haklı olduğunu söylüyorlar. Peker bunu öğrenince de intikamını alıyor. Bana ne, yapmasalardı, şimdi fellik fellik kaçarlar işte böyle.”

Yeni Yorum