04 Ekim Salı 2022

Cumhuriyet ve Birgün’den Bozkurt’ta provokasyon girişimi

Cumhuriyet ve Birgün’den Bozkurt’ta provokasyon girişimi

Yaptığı pek çok haber resmi belgelerle yalanlanan Birgün ve Cumhuriyet gazeteleri, sel felaketinin vurduğu Bozkurt'ta provokasyon çıkarmak için yalan haberlerine devam ediyor.

 

Birgün ve Cumhuriyet gazetelerinin yalan haberleri son hızıyla devam ediyor. Antalya ve Muğla’da çıkan orman yangınlarında yaptığı pek çok provokasyon haberi resmi belgelerle yalanlanan Birgün gazetesi, sel felaketinin vurduğu Bozkurt’ta da yalan haberlerini devam ettiriyor.

 

Birgün’de bugün çıkan “Halkı kaderine terk etmişler” ve Cumhuriyet’te yayımlanan “Bozkurt’ta 1,5 gün kaderlerine terkedildiler: Hamile kadınlar vardı, helikopter gelmedi” haberlerini okuyan Bozkurtlu vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemediler.

BOZKURT HALKINDAN TEPKİ

 

Bozkurtlu pek çok vatandaş “Canımız ve kayıplarımızla uğraşırken bizden devletimizi kötülememizi istiyorlar. Devlet ilk andan itibaren burada. Her şeyi tam ve eksiksiz yapıyor. ‘Yardım gelmedi, HES kapağı patladı, açız, susuz kaldık’ dememizi istiyorlar. Milletvekilleri gelip bizi tahrik etmeye çalışıyor. Bazı kanallar bize bazı şeyleri söyletmek istiyor. Biz buna kanmayız. Kastamonu’ya gelen herkes önce Kastamonu tarihini bir okusun!” diyerek muhalif basına ve CHP heyetine tepki gösterdi.

Yeni Yorum