20 Mayıs Pazartesi 2024

Dertleri ‘kadın’ değil, ahlaksızlık! “Feminist Gece Yürüyüşü” adı altında Taksim’de LGBT-PKK rezilliği…

Dertleri ‘kadın’ değil, ahlaksızlık! “Feminist Gece Yürüyüşü” adı altında Taksim’de LGBT-PKK rezilliği…

İstanbul'un Taksim Meydanı'nda izinsiz gösteri yapmak isteyen LBGT ve PKK destekçisi gruba polis izin vermedi. Geçtiğimiz yıllarda da 8 Mart'ta "Feminist Gece Yürüyüşü" için toplanan grup, sokaklarda taşkınlık yaparak esnafı canından bezdirmişti.

 

Her yıl 8 Mart’ta dünyanın pek çok ülkesinde uluslar arası LGBT lobisi tarafından desteklenen “Feminist Gece Yürüyüşü” hareketi rezilliğine Türk polisi bu sene de izin vermedi.

 

Sokaklarda hemcinsleri ile herkesin gözü önünde sevişen, terör örgütü PKK lehine sloganlar atan ahlaksızlar

güruhuna çevre esnaf da tepkili.

MAKSAT 8 MART DEĞİL PROVOKASYON

 

 

8 Mart bahanesiyle LGBT lobisinin organizasyonu ile bir araya gelen binlerce homoseksüel ve terör örgütü yandaşı kadınlar, sokaklarda taşkınlık çıkarıyor. Kalabalığa aldırmadan caddelerde hemcinsleri ile öpüşen, çevre esnafın dükkanlarını taşlayan ahlaksız güruh, önlerine çıkan polislere de saldırıyor

CHP’DEN AHLAKSIZLIĞA TAM DESTEK

 

Türk aile geleneklerine aykırı olan tiplere ve olaylara verdiği destekle bilinen CHP’li isimler de Feminist Gece Yürüyüşü adı altındaki sapkınlık gösterisine tam destek verdi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu başta olmak üzere CHP’li pek çok isim LGBT lobisinin provokasyonuna destek verdi.

 

TERÖRİZM PROPAGANDASINA DÖNÜŞTÜ

 

Polise saldıran grupların ellerinde taşıdıkları PKK’lı teröristlere ait fotoğraflar ise Feminist Gece Yürüyüşü’nün asıl maksadını ortaya koyuyor.

PKK’lı terörist Sakine Cansız’ın fotoğrafları ile yürüyen grup, “Biji Apo, biji kürdistan” sloganları atınca polis müdahalesi de gecikmedi.

TÜRKİYE GENELİNDE 368 ETKİNLİĞE İZİN VERİLDİ

 

Öte yandan, Emniyet Genel Müdürlüğü'nden, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ülke genelinde düzenlenen etkinliklere ilişkin açıklama yapılmıştı.

 

EGM’den yapılan açıklama şöyle;

 

Tüm Dünyada olduğu gibi ülkemizde de her yıl kutlanmakta olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle;

 

Bugün saat 16.00 itibariyle 81 ilimizde 22.759 kişinin katıldığı 368 etkinlik ile birlikte bugüne kadar toplam 41.129 kişinin katılımıyla 581 etkinlik yasalara uygun bir şekilde düzenlenmiştir.

 

Bugüne kadar 2’si bölücü terör örgütünün sembolü ile etkinlik alanına girmeye çalışan, 7’si etkinlik alanına girişte üst araması yaptırmamak için güvenlik güçlerimize pankart sopalarıyla ve muhtelif cisimler atmak suretiyle saldırıda bulunan ve 12’si kanuna aykırı eylem düzenleyen olmak üzere toplam 21 şahıs hakkında yasal işlem yapılmıştır. Kanuna aykırı eylem gerçekleştiren 2 şahsa yönelik yakalama çalışmaları devam etmektedir.

 

Gün içerisinde yasalara uygun olarak düzenlenecek etkinliklerin, huzur ve güven ortamı içinde gerçekleşmesi için tüm güvenlik tedbirleri en üst seviyede alınmıştır.

Yeni Yorum