24 Mayıs Cuma 2024

Ekrem İmamoğlu'nun paylaşımı şaşırttı: Şanlıurfa mı, İstanbul mu?

Ekrem İmamoğlu'nun paylaşımı şaşırttı: Şanlıurfa mı, İstanbul mu?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medyada Kadıköy'deki kurbağalı derenin yeni halini paylaştı. Yeni halinin Balıklıgöl'e benzemesi takipçileri arasında “Şanlıurfa mı? İstanbul mu?” yorumlarına neden oldu.

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, göreve geldiği günden bu yana kendi dönemlerinden öncesi ve sonrasını kapsayan bazı fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. İmamoğlu’nun İstanbul'un bazı bölgelerinde yüzde 95’i bir önceki dönemde bitmiş projeleri sıfırdan yapılmış gibi paylaşması dikkat çekti.

 

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde yer alan ve "Kurbağalı Dere" olarak bilinen bölgenin şimdiki halinin yer aldığı fotoğraf sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı. 

 

Ayrıca, AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı avukat Aydoğan Ahıakın, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Kadıköy Belediyesi’nin Kurbağalıdere ıslah projesi açıklamalarını eleştirdi.

 

Akıakın; sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki şahsi hesabından yaptığı açıklamada; "CHP'li İBB Meclis üyeleri 12 Nisan 2013'te Kurbağalıdere'nin ıslah projesine topluca red oyu vermişti! AK Parti döneminde çalışmaların yüzde 95'i bitmesine rağmen CHP'li İBB Başkanı 'Kurbağalıdere'nin ıslahını hızlı bir çalışmayla çözdük' diyor... Emek hırsızlığı buna derler!" dedi.

 

Kimi sosyal medya kullanıcıları Balıklıgöl'den alınan bir foto olduğunu iddia etti, kimi kullanıcılar ise Kadıköy'deki derenin yeni halinin böyle olduğuna dikkat çekti. 

Yeni Yorum