21 Eylül Perşembe 2023

Emre Uslu’nun Peker kehaneti: 5 ay önce kumpası haber verdi

Gevezeliği nedeniyle birçok FETÖ operasyonunu önceden haber veren örgüt üyesi Emre Uslu, 8 Aralık 2020’deki videosunda da Peker’in videolarıyla ilgili önemli ipuçları verdi. Batı başkentlerinde Kılıçdaroğlu için önemli hazırlıklar olduğunu ifade eden Uslu, “Belki bir Körfez ülkesinden bütçe ayrılmış olabilir. 6 ay içinde Türkiye’de çok hareketli bir siyaset gündeminin olabileceğini öngörüyorum” demişti.

 

FETÖ ile Sedat Peker arasında sadece eylem-söylem ortaklığı yok. FETÖ’nün firari medya imamı Emre Uslu 6 ay önce adeta, şu an körfez ülkesi Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunan Sedat Peker’i işaret ederek yeni bir hareketlenme olacağını işaret etmiş

 

Uslu, 8 Aralık 2020’de yaptığı yorumda şunları kaydetmiş: “Denklemin bir ucuna Kemal Kılıçdaroğlu’nun ciddi şekilde oturduğunu, oturtulduğunu ve bunun için batı başkentlerinde önemli çalışmaların yapıldığını biliyorum. Belki bir körfez ülkesinden bütçe de ayrılmış olabilir. Önümüzdeki 6 içinde Türkiye’de çok hareketli bir siyaset gündeminin olabileceğini öngörüyorum Bu illa 6 ay sonra Kılıçdaroğlu iktidara gelecek değil, ama böyle bir deneme olabilir.” 

Yeni Yorum