09 Aralık Cuma 2022

Gazete Duvar'ın yazarı Osman Özarslan'dan 'Büyük Aile Yürüyüşü'ne katılanlara ahlaksızca 'pedofili' suçlaması

Gazete Duvar'ın yazarı Osman Özarslan'dan 'Büyük Aile Yürüyüşü'ne katılanlara ahlaksızca 'pedofili' suçlaması

ABD ve Avrupa ülkelerince fonlanan medya siteleri arasında yer alan Gazete Duvar'ın yazarı Osman Özarslan, LGBT lobisinin dayatmasından çocuklarını korumak isteyen aileler tarafından düzenlenen 'Büyük Aile Yürüyüşü'nü hedef aldı. LGBT lobisinin Türkiye'deki maşaları arasında yer alan Gazete Duvar2ın yazarı Özarslan köşe yazısında, yürüyüşe katılanlara ahlaksız ithamlarda bulundu. Büyük Aile Mitingi’nin katılımcılarına, destek verenlerine ve konuşmacılarına yönelik 'pedofili' suçlamasında bulunan Özarslan, aile kavramının imkansız olduğunu dile getirerek 'hedefin açıkça aileyi yok etmek olduğunu' adeta itiraf etti.

 

Fikirde Birlik Platformu öncülüğünde başlayan 150 toplum kuruluşunun da katılım gösterdiği LGBT dayatmasına karşı İstanbul Saraçhane Parkı'nda düzenlenen "Büyük Aile Yürüyüşü"nün yankıları sürüyor.

 

LGBT lobisinin hazımsızlığı sürüyor

 

LGBT lobisi de on binlerce ailenin çocuklarıyla katıldığı ve bu dayatmaya karşı duracaklarını yüksek sesle haykırdıkları yürüyüşü karalama kampanyasını yürütmeye devam ediyor.

 

ABD ve Avrupa'dan fonlanan medyadan kara propaganda

 

ABD, İsveç ve Norveç’ten yüzbinlerce dolar ödenek alan medya sitelerinin başında gelen ve LGBT lobisinin Türkiye'deki en büyük maşaları arasında yer aldığı bilinen ‘Gazete Duvar’ Büyük Aile Yürüyüşü'ne karşı karalama kampanyasını sürdürüyor.

 

Eşcinselliği normalleştirmeye yönelik içerikleriyle ve PKK ile HDP destekçisi haberleriyle daha önce defalarca tepkilerin hedefi olan 'Gazete Duvar'dan LGBT dayatmasına karşı yapılan mitingi yönelik bir hamle daha geldi.

 

LGBT lobisinin Türkiye'deki maşasından ahlâksız ithamlar

 

Gazete duvar yazarı Osman Özarslan köşe yazısında 'Büyük Aile Yürüyüşü'nü hadsiz sözlerle hedef aldı.

 

Özarslan, yürüyüşü düzenleyenler, destekleyenler, katılanlar ve konuşmacılara yönelik ahlak sınırlarını aşan benzetmeler yaptı.

 

Yürüyüş katılımcılarının 'pedofiliyi caiz gördüklerini' öne sürerek ahlaksız ithamlarda bulunan Özarslan yazısında açıkça aile kavramını da hedef alıyor.

 

Hedef aileyi yok etmek

 

Aileyi 'imkansız' olarak niteleyen ve hedefin aileyi yok etmek olduğunu da adeta itiraf eden Osman Özarslan'ın skandal ifadeler barındıran yazısı şöyle:

 

“En başa dönüp, Büyük Aile Mitingi’nin katılımcılarına, destek verenlerine, konuşmacılarına baktığımızda, gördüğümüz şey gerçekten büyük bir aile.

 

'Pedofiliyi sürdürülebilir hale getirmek için ellerinden geleni yapıyorlar'

 

Bu ailenin büyükleri pedofiliyi dinen caiz, hukuken yasal, ahlaken sürdürülebilir hale getirmek için ellerinden geleni yaptıkları için, kendi öz kızına göz koyan, onu herkesten önce talan edilecek bir meyve ağacı olarak gören baba işte bu ailenin ferdidir.

 

'Aile imkansızlık alanı'

 

Aile dediğimiz imkânsızlık alanı aslında erkekler ailesinin fertlerinin bir başka imkânsızlık olan iktidarlarının muhayyel arazisinden başka bir şey değildir.”

Yeni Yorum