24 Şubat Cumartesi 2024

Göçmen provokatörü Elif Uluğ kimdir? İşte Elif Uluğ’nun sosyal medya paylaşımları…

Göçmen provokatörü Elif Uluğ kimdir? İşte Elif Uluğ’nun sosyal medya paylaşımları…

Sosyal medyada devlete ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ettiği hakaret ve küfürlerle hafızalarda yer edinen fenomen Elif Uluğ’ın tiyatrosuna, ırkçı Zafer Partililer de dâhil oldu. Zafer Partili bazı isimler, provokatörü Türkçü diye paylaşarak, sığınmacılarla ilgili yeni bir provokasyona daha kalkıştı.

 

Taksim’e giden Elif Uluğ, sözde hiç Türk bulamadığı için video çekemediği yalanını ortaya attı. Özellikler arayıp bulduğu her yabancıya, ‘’Ne iş yapıyorsunuz’’ sorusunu yönelten Uluğ, ‘’akıl dolu’’ tiyatrosuna devam ederek, birkaç kişiye daha aynı soruyu yöneltti.

 

SÖZDE TÜRK BULAMADIĞI İÇİN VİDEO ÇEKEMEDİ

 

Uluğ, videonun sonunda, ‘’Evet arkadaşlar kimseye soru soramadık. Çünkü Türk yok’’ diyerek, kendi zekâ seviyesindeki bazı takipçilerini kandırmaya çalıştı.

 

Dikkatli bazı sosyal medya kullanıcıları ise videonun altına, ”Özellikle yabancıları arayıp bulmuş.”, ”Adamların tipinden bile belli yabancı olduğu.”, ”Tamamen yalan bu video”, ”Yanından bir sürü Türk’e benzeyen insanlar geçmesine rağmen yabancıları hedef almış.” ”Sığınmacı provokasyonu yapmaya çalışmış”, ”Çok saçma bir röportaj olmuş ki bence art niyetlidir. Taksim’in istiklal caddesinde bu kadar yabancı olması normal bir şeydir, ki hep öyleydi! Mesela Venedik’in tarihi adasında da İtalyanlar azdır ama kimse çıkıp yabancılara yönelik çağrıştırmıyor.” şeklinde yorumlar yapıldı.

 

İşte göçmenlerle ilgili provokasyon yapılan o video…

ZAFER PARTİLİLER ‘’TÜRKÇÜ’’ DİYE PAZARLADI

 

”Bu ülkede laiklik mi varmış. Bu ülkede Tayyip köpeğinin yönettiği ülkede laiklik mi varmış?”, ”Oylar HDP’ye koyam MHP’ye” ve ”RTE ülkeyi iç savaşa sokacak … Başka bir bok değil yani.” sözleriyle devlete ve Cumhurbaşkanına ağır hakaretlerde bulunan Uluğ’u, Türkçü diye yutturmaya çalışan Irkçı Zafer Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı Uğur Batur da tiyatro kokan bu videoyu alıntılayıp, ‘’Taksim meydanında Türk bulamamak. Siz hayal dahi edemezsiniz AKP yapar…” diyerek, yine bir provokasyona kalkıştı.

İşte Uluğ’ın yaptığı o skandal paylaşımlar…

Yeni Yorum