22 Mayıs Çarşamba 2024

Hangi CHP’li milletvekili Sedat Peker’e ulaşmak istedi?

Hangi CHP’li milletvekili Sedat Peker’e ulaşmak istedi?

Eren Erdem'in milletvekili olmadan önce bir süre aynı evi paylaştığı ve uzun süre en yakın dostu olan Emre Erciş, Sedat Peker ile CHP'li vekil arasındaki ilişkiyle ilgili çarpıcı bilgiler verdi.

 

superhaber.tv’nin haberine göre; Bir dönem yeraltı dünyasının önce gelen isimlerinden biri olarak tanınan Sedat Peker'in adı yeni bir işkence videosu ile gündeme geldi.

 

İddiaya göre; Sedat Peker'e hakaret ettiği öne sürülen bir kişi, Peker'in iki adamı tarafından bir aracın arkasında işkenceye uğradı.

 

İlgili görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine olay kamuoyuna yansıdı. Sedat Peker'in resmi Twitter hesabından da söz konusu görüntüleri içeren bir mesaj da "retweet" edildi.

 

Sedat Peker videoya sosyal medyada sert tepkiler gelmesi üzerine yeni bir video çekerek işkence iddialarını reddetti.

 

YouTube’da "FETÖ’ye uyup Sedat Peker’e hakaret eden pavyoncunun hazin sonu" başlığıyla yayınlanan video daha sonra yayından kaldırıldı.

 

Sosyal medyada, büyük tepkilere yol açan görüntülere ilişkin savcılara harekete geçme çağrısı yapıldı. Kısa süre sonra Sedat Peker'in hakkında soruşturma başlatıldığı haberi ajanslara düştü.

 

CHP'DEN SEDAT PEKER'E VİDEO TEPKİSİ

 

İşkence videosuna tepki gösteren isimlerden biri de CHP İstabul Milletvekili Eren Erdem'di...

Eren Erdem sosyal medyada konuyla ilgili açıklamasında, "Devlet, mafyaya teslim edilecek kadar basit bir aygıt mıdır? Ne söz verdiniz bu mafyaya? Neden bu kadar rahatlar? Mafyayla işiniz ne? Bir mafya babası, bir eli kanlı mafya işlence videosu paylaşıyorsa devletten güvence almış demektir. Ne güvencesi verdiniz bu mafyaya?" ifadelerini kullandı.

 

Erdem, "Mafya adam dövdürüyor. Videoya aldırıyor. Tek bir yargıç harekete geçmiyor. Böyle bir ülke olamaz. Mafyaya çıt yok, gariban sürünsün..." dedi.

YAKIN ARKADAŞI KİRLİ ÇAMAŞIRLARINI ORTAYA DÖKTÜ!

 

Ancak Sedat Peker'e tepki gösteren CHP'li Eren Erdem'in Sedat Peker ile yakın ilişkiler kurduğu ortaya çıktı.

 

Eren Erdem'in milletvekili olmadan önce bir süre aynı evi paylaştığı, uzun süre en yakın dostu olan Emre Erciş, Sedat Peker ile CHP'li vekil arasındaki ilişkiyle ilgili çarpıcı bilgiler verdi.

 

"Susayım diyorum, görmezden geleyim diyorum ama öyle anlar oluyor ki sustuğumda bunun zararı kendime oluyor. Tıpkı Eren Erdem meselesi gibi." diyerek sözlerine başlayan Emre Erciş açıklamalarına şöyle devam etti;

 

"Eren Erdem'i tanımayan insanlar onun nasıl bir karaktere sahip olduğundan habersiz, söylemlerine aldanarak samimi olarak destek veriyor.

 

Fakat bu adam zannettiğiniz gibi bir adam değil. @sedat_peker hakkında bu twitleri atmış. Okuyan insanlar tepki veriyor zannediyor.

 

Oysa daha 1 Kasım seçimleri öncesi @sedat_peker in akrabalarını devreye sokup Peker'den destek almak için kimlerin kapısını çalmadı ki?

 

Mesela Yalovalı Yusuf'a gidip "Sedat Peker bana destek versin" diye. Hatta Sakaryalı Ali V.'yi aracı yaptı @sedat_peker e ulaşmak için.

Sokak sokak "Mafya" dediği adamlarla turladı. "Mafya" dediği adamların derneğinde Peker çelengi altında vaatlerde bulundu.

 

Şimdi ben sorayım sana Eren Erdem. Var ise namusun, şerefin, izzetin, onurun, haysiyetin... Sedat Peker ve akrabalarından ne istedin? Açıkla...

 

Madem bu adam "Mafya Babası"ydı Ali V. ile neden Sedet Peker'e yanaşmaya çalıştın? Yoksa birileri sana FARKLI BİR GÖREV Mİ VERMİŞTİ?

Lakabı "Abaza Oğuz" Eren Erdem bol bol yanında bağdaş kurup oturmuştur. "Mafya" dediği Sedat Peker'in yakın dostlarındandır." 

Yeni Yorum