19 Nisan Cuma 2024

İBB'de skandal bitmiyor! Koronalı otobüs şoförü direksiyon başında yakalandı

İBB'de skandal bitmiyor!  Koronalı otobüs şoförü direksiyon başında yakalandı

Korona virüslü otobüs şoförü, karantinada olması gerekirken Beşiktaş’ta sefer yaptığı sırada denetim yapan ekiplere yakalandı. İBB'nin birçok kişinin hayatını riske atan ihmalkarlığı büyük tepkiyle karşılandı.

 

Korona virüs önlemleri kapsamında Beşiktaş’ta denetim yapan polis ekipleri bir otobüsü durdurdu. Edinilen bilgiye göre otobüs şoförünün durumunu HES koduna bakarak kontrol eden ekipler, şoförün pozitif olduğunu gördü.

 

Karantina da olamsı gerek 41E numaralı otobüs şoförü Eyüp K., kendisini görüntüleyen basın mensubuna da tepki gösterdi. O anlar ise kameraya yansıdı. Ekipler şoförün karantina da olması için evine gönderilmesini sağlarken otobüsün içerisi de dezenfekte edilecek.

 

'İSTERSEN SOYUNAYIM BİR DE ÖYLE ÇEK'

 

Karantinada olması gerekirken dışarıya çıkan ve kendisini görüntüleyen basın mensubuna tepki gösteren Otobüs şoförü Eyüp K., “İstersen soyunayım bir de gel öyle çek, hala daha uzatıyorsun. Sen niye buradasın” diyerek tepki gösterdi.

 

İBB'DEN BÜYÜK İHMALKARLIK

 

Türkiye, tüm imkanlarıyla dünyayı kabusa çeviren koronavirüsle mücadele ederken, birçok kişinin hayatını riske atan İBB'nin büyük ihmalkarlığı tepkiyle karşılandı.

 

Öte yandan, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun özellikle sabah ve iş çıkış saatlerinde yoğunluk yaşanan toplu taşımaya da çözüm bulamaması tepki ile karşılanıyor.

Yeni Yorum